Pristatytas „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis (2)

Pristatytas „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis
logo Rugsėjo 14 d. 18:56, Gamintojo nuotr.

Istorinė automobilių markė švenčia savo 60-metį. Ta proga įvyko ir pasaulinis debiutas- pristatytas koncepcinis „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis, kuris priklausys Ultra GT segmentui.

„Automobili Lamborghini“ renginyje „The Quail, A Motorsports Gathering“ pristatė visiškai elektrinio modelio koncepciją „Lanzador“. Tai aukštos prošvaisos „Gran Turismo“ su 2+2 sėdimomis vietomis. Visiškai elektrinis koncepcinis automobilis sujungia itin aukštos kokybės flagmano „Revuelto“ elementus ir „Urus“ universalumą, o kartu su naujomis informacijos ir pramogų funkcijomis suteikia neprilygstamą patirtį.

„Lanzador“ yra visų varančiųjų ratų koncepcija, kurios kiekvienoje ašyje yra elektrinis variklis, užtikrinantis nuolatinę visų ratų pavarą bet kokiomis sąlygomis, o didžiausia galia yra daugiau nei vienas megavatas. Energiją suteikia naujos kartos didelio našumo akumuliatorius, kuris taip pat užtikrins ilgą nuvažiuojamą atstumą. Dizaineriai į interjerą perkėlė įmonės filosofiją apie tvarias medžiagas, kurios nekelia pavojaus prabangos išvaizdai, kokybei bei ilgaamžiškumui. Be jokių kompromisų dėl galios, vairavimo malonumo ir našumo – tai visiškai elektrinis „Lamborghini“, kuriuo klientai galės džiaugtis kiekvieną dieną. Bet tos dienos dar reikės palaukti, nes pirmieji modeliai planuojami tik 2028-aisiais metais. Gamintojas apie elektromobilį daugiau nepateikia jokių techninių detalių.

„Lanzador koncepcija apima kiekvieną elementą, kuris turėtų apibrėžti pirmąjį visiškai elektrinį Lamborghini“, – sakė Stephanas Winkelmannas, „Automobili Lamborghini“ pirmininkas ir generalinis direktorius.

Pats pirmasis „Lamborghini“ elektrinis koncepcinis automobilis buvo „Terzo Millennio concept“. Bet jis taip ir nebuvo pradėtas gaminti.

šaltinis www.nerijusev.ltKomentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
lolol
IP: ae918c1 | 09/14 21:16 Atsakyti
reto šlykštumo automobilis. o diskai tai ir apsivemti galima.
nma
IP: 190e8f3 | 09/15 22:25 Atsakyti
naujoji fiat multipla :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778