Pristatytas „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis

Pristatytas „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis
logo 2023 Rugsėjo 14 d. 18:56, Gamintojo nuotr.

Istorinė automobilių markė švenčia savo 60-metį. Ta proga įvyko ir pasaulinis debiutas- pristatytas koncepcinis „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis, kuris priklausys Ultra GT segmentui.

„Automobili Lamborghini“ renginyje „The Quail, A Motorsports Gathering“ pristatė visiškai elektrinio modelio koncepciją „Lanzador“. Tai aukštos prošvaisos „Gran Turismo“ su 2+2 sėdimomis vietomis. Visiškai elektrinis koncepcinis automobilis sujungia itin aukštos kokybės flagmano „Revuelto“ elementus ir „Urus“ universalumą, o kartu su naujomis informacijos ir pramogų funkcijomis suteikia neprilygstamą patirtį.

„Lanzador“ yra visų varančiųjų ratų koncepcija, kurios kiekvienoje ašyje yra elektrinis variklis, užtikrinantis nuolatinę visų ratų pavarą bet kokiomis sąlygomis, o didžiausia galia yra daugiau nei vienas megavatas. Energiją suteikia naujos kartos didelio našumo akumuliatorius, kuris taip pat užtikrins ilgą nuvažiuojamą atstumą. Dizaineriai į interjerą perkėlė įmonės filosofiją apie tvarias medžiagas, kurios nekelia pavojaus prabangos išvaizdai, kokybei bei ilgaamžiškumui. Be jokių kompromisų dėl galios, vairavimo malonumo ir našumo – tai visiškai elektrinis „Lamborghini“, kuriuo klientai galės džiaugtis kiekvieną dieną. Bet tos dienos dar reikės palaukti, nes pirmieji modeliai planuojami tik 2028-aisiais metais. Gamintojas apie elektromobilį daugiau nepateikia jokių techninių detalių.

„Lanzador koncepcija apima kiekvieną elementą, kuris turėtų apibrėžti pirmąjį visiškai elektrinį Lamborghini“, – sakė Stephanas Winkelmannas, „Automobili Lamborghini“ pirmininkas ir generalinis direktorius.

Pats pirmasis „Lamborghini“ elektrinis koncepcinis automobilis buvo „Terzo Millennio concept“. Bet jis taip ir nebuvo pradėtas gaminti.

šaltinis www.nerijusev.ltPrimename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621