R. Grosjeanas: G. Russellas GPDA pilotų asociacijos direktoriaus poste – geras pasirinkimas (1)

R. Grosjeanas: G. Russellas GPDA pilotų asociacijos direktoriaus poste – geras pasirinkimas
logo Gegužės 15 d. 10:39, Honda Racing

Romainas Grosjeanas jau nebelenktyniauja „Formulėje-1“, bet iki šio dirba lenktynininkų asociacijos GPDA patarėju – tai savotiška pilotų profsąjunga, vienijanti F-1 lenktynininkus. Romainas džiaugiasi, kad jį pakeitė George‘as Russellas.

Romainas Grosjeanas: „Gerai, kad GPDA dabar turi du stiprius vadovus – Russellą ir Vettelį. Aš palaikau su jais ryšį ir tęsiu veiklą asociacijos darbe, nes likau jos nariu – kartu aptariame su lenktynininkais saugumo ir kitas problemas. Mes turime grupę socialiniuose tinkluose, kur dalinamės komentarais. AŠ dabar žiūriu į situaciją iš šalies ir viską kiek kitaip vertinu – toks požiūris visuomet būna naudingas.

George‘as asociacijos direktoriaus poste yra labai teisingas pasirinkimas. Mums reikėjo jauno piloto GPDA vadovybėje, kuris galėtų atnešti naujų idėjų ir naują matymą. George‘as yra 10 ar net 15 metų jaunesnis už Sebastianą: trasoje šio amžiaus skirtumo tarsi nesijaučia, bet visuomeninėje veikloje tai gali suvaidinti svarbų vaidmenį. Tai visiškai skirtingų kartų sportininkai“.

Šiais metais jau būta daug kalbų apie trasos ribų paisymą ir Grosjenas mano, kad šią problemą galima išspręsti labai paprastai: „Reikia tokiose vietose pripilti žvyro arba pakloti dirbtinę žolę ir tada teisėjams nereikės rūpinti dėl trasos ribų nepaisymo. Man patinka, kaip tai padaryta daugelyje trasų JAV – tai ne ta problema, kuri turi visus jaudinti ir apie tai „Formulėje-1“ pastaruoju metu per daug kalbama“.

Romainas Grosjeanas
Pilotas: Romainas Grosjeanas 2021 sezono taškai:
Komanda: Amžius: 35 m.
Plačiau

Komentarai (1)
saab
IP: 17bc3aa | 05/16 12:27 Atsakyti
kiek suprantu nebuvo ka rinkt arba nieks nenorejo :)))))))))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas