„
Red Bull“ komanda pagaliau atskleidė, kaip atrodys jos šių metų bolidas. Iki šiol bandymuose ekipa naudojo neįprastą dažymą, sudarytą iš juodos ir baltos spalvų.
Šiemet „Red Bull“ išlaikė tradicines spalvas ir didelių pakeitimų nedarė. Galima pastebėti, kad purpuriniame fone išryškėjo rėmėjo „Infiniti“ logotipas, o ant bolido nosies padidėjo „Red Bull“ prekinis ženklas.
Komandos vadovas Christianas Horneris teigė, kad nors ir sunku pastebėti, kaip keičiasi „Red Bull“ bolidų dizainas, jis vis tiek keičiasi.
„Išvaizda keičiasi kiekvienais metais. Kartais sunku tai pastebėti, bet ji keičiasi ir evoliucionuoja.“
Šį sezoną „Red Bull“ gretose lenktyniaus Danielis Ricciardo ir Sebastianą Vettelį pakeitęs Daniilas Kvyatas.
[picture id=68711]
[picture id=68710]