„Red Bull“ neigia bolido tobulinimui išleidžianti daugiau nei varžovai

„Red Bull“ neigia bolido tobulinimui išleidžianti daugiau nei varžovai
logo 2022 Gegužės 13 d. 17:15, Ferrari nuotr.

Red Bull“ neigia varžovų teigimus, kad savo automobilio tobulinimui išleidžia daugiau pinigų nei kitos komandos.

Minėtoji „Red Bull“ į Imolą atsivežė atnaujintą bolidą. Būtent Imolos trasoje ir Majamyje, paskutinėse dvejose lenktynėse, triumfavo Maxas Verstappenas.

Tuo tarpu čempionate vis dar pirmaujanti „Ferrari“ atnaujintą bolidą ketina atsivežti į lenktynes Ispanijoje. Italų ekipos vadovas Mattia Binotto mano, kad „Red Bull“ šiuo metu savo automobilio tobulinimui išleidžia daugiau pinigų ir tikėtina, jog greičiau nei kiti pasieks biudžeto lubas.

Tuo tarpu „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko neigia, kad ekipa šiuo metu išleidžia daugiau pinigų nei varžovai. Anot austro, komanda išleidžia panašią pinigų sumą, kaip ir kitos ekipos.

„Nemanau, kad mes išleidžiame daugiau. Mes savo atnaujinimus planuojame taip, kad kiekvieną kartą juos sumontavus, sumažėtų bolido svoris. Deja, bet mes iki šiol nepasiekė nustatytos minimalios svorio ribos. Greičiausiai nepavyks to pasiekti ir įdiegus kitus atnaujinimus, kuriuos ruošiame“, - kalbėjo H. Marko.

„Tęsiant išlaidų temą, nemanau, kad mūsų pozicija yra kitokia nei „Ferrari“. Belieka tik spėlioti, kokią įtaką jų biudžetui turėjo Carloso Sainzo avarijos. Tikrai neturėjo būti pigu.“

H. Marko teigia, kad visos F-1 komandos šiuo metu išleidžia daugiau nei planavo dėl išaugusių kainų logistikos srityje.

„Tiesa, jog padidėjusios išlaidos logistikos srityje šiuo metu yra problema. Bet tai liečia ne tik mus, bet ir „Ferrari“ bei visas kitas komandas.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 27
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2118
2. mantioras 2064
3. Beržas 2063
4. Valode 2062
5. Giriby 2061