Rusijos GP: įdomioji statistika (6)

Rusijos GP: įdomioji statistika
logo Rugsėjo 29 d. 18:10, Red Bull Content Pool / Getty Images

Keletas įdomių statistinių faktų po Sočyje pasibaigusių Rusijos GP lenktynių...

Kvalifikacija

Laimėjęs kvalifikaciją Sočyje, Lewisas Hamiltonas iškovojo 8 „pole“ šiame sezone, 96-tą karjeroje ir antrą Rusijos trasoje, „pole“ Sočyje - 70-tas Hamiltonui „Mercedes“ sudėtyje ir 150-tasis etapas šios komandos sudėtyje. 154 kartą Lewisas startavo iš pirmosios eilės - jis yra absoliutus lyderis pagal šÄ¯ rodiklį.

Maxas Verstappenas kvalifikavosi antras, pirmą kartą per paskutinius 7 etapus išskyręs du „Mercedes“ lenktynininkus. Anksčiau jis niekada nestartavo Sočyje aukšÄiau pirmojo šešetuko, 13-tą kartą karjeroje Maxas startavo iš pirmosios eilės.

Valtteri Bottas pirmą kartą šiame sezone kvalifikavosi trečias. 2017 m. Sočyje jau startavo trečias ir laimėjo lenktynes.

Devintą kartą karjeroje (po 4 kartus „Racing Point“ bei „Force India“ ir vieną „Sauber“) Sergio Perezas kvalifikacijoje parodė 4 laiką - per 184 dalyvautus GP etapus jis nė karto nesikvalifikavo pirmame trejetuke.

Kvalifikavęsis penktas, Danielis Ricciardo aštuntą kartą paeiliui aplenkė savo „Renault“ komandos partnerį Estebaną Oconą. Australas trečią kartą pakartojo savo geriausią rezultatą Sočio trasoje po 2016 ir 2016 m. etapų, kai jis lenktyniavo „Red Bull“ - tai geriausias starto rezultatas „Renault“ ekipai Rusijoje.

Kvalifikavęsis šeštas, Carlosas Sainzas 5 kartą paeiliui aplenkė Lando Norrisą.

Kvalifikavęsis dešimtas 50-tame GP etape lenktynininkams iš Tailando, Alexas Albonas nusileido Verstappenui aštuonias pozicijas ir daugiau nei sekundę greitajame rate.

Tik dvejose komandose po 10 etapų pagal kvalifikacijos rezultatus yra triuškinantis rezultatas 10:0. -tokiu rezultatu Maxas Verstappenas „Red Bull“ pirmauja prieš A. Alboną, o „Williams“ ekipoje George‘as Russellas dominuoja kovoje su Nicholas Latifi.


Komentarai (6)
pauliusj
IP: e16ad32 | 09/30 10:03 Atsakyti
youtube uzmaciau linksma video..
https://m.youtube.com/watch?v=FWeJ-TaH0AQ
annizizi
IP: d76282a | 09/30 08:48 Atsakyti
Vettelis šeštą kartą iš eilės nepateko į 10-tuką kvalifikacijoje. Ilgesnė serija nepatekimo į 10-tuką buvo tik 2008 m. atstovaujant Toro Rosso - 7 kvalifikacijos.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas