Rusijos GP teisėjai įspėjo pilotus nedaryti taip, kaip pernai darė L. Hamiltonas (1)

Rusijos GP teisėjai įspėjo pilotus nedaryti taip, kaip pernai darė L. Hamiltonas
logo Rugsėjo 24 d. 13:05, Daimler AG

Praėjusiais metais „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas prarado pergalę Sočyje savo komandos draugui Valtteri Bottui dėl to, kai lenktynių metu gavo dvi baudas po 5 sek., kurias atliko sustojimų boksuose metu.

Baudų priežastimi buvo nesaugi starto procedūros treniruotė pakeliui į starto lauką. Tada pats Hamiltonas klausė savęs, kokį taisyklių punktą jis konkrečiai pažeidė. Todėl šiemet, prieš prasidedant Rusijos GP etapui, teisėjai nutarė papildomai išaiškinti sportininkams, kur ir kaip galima atlikti starto treniruotės procedūrą.

Pagal teisėjų instrukciją, pilotai startą gali treniruotis tik betarpiškai ties išvažiavimu iš serviso zonos. Hamiltonas pernai tai darė jau trasoje, sustojęs pakeliui į starto lauką ir pagreitėjęs vėl, dėl to ir gavo baudas.

„Saugumo sumetimais ir dėl sportinės lygybės kiekvienas pilotas, kuris nori atlikti starto treniruotę, gali tai padaryti tuo momentu, kai išvažiavimas iš serviso juostos yra atidarytas, treniruotė yra leidžiama, pilotas privalo privažiuoti prie išvažiavimo iš serviso juostos linijos ir nedelsiant startuoti, kad nebūtų sulaikomi kiti lenktynininkai“, - sakoma teisėjų instrukcijoje pilotams.

Lygiai tokias pačias instrukcijas lenktynininkai gavo pernai per Eifelio GP, kuris vyko iškart po etapo Sočyje.

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2021 sezono taškai: 256.5
Komanda: Mercedes Amžius: 36 m.
Plačiau

Komentarai (1)
Hat
IP: 06a8d22 | 09/25 07:22 Atsakyti
Teisejams gal geriau matyt, bet as isivaizduoju koks triuksmas boksuose , o dar skutai gumos, duju ismetimo banga, o dar kokia gelezis nuleks. Tam (st.pr.) yra patogesniu vietu.gali buti treniruotes pabaigoje starto finisho tiesioji ,aisku pagal nustatyta reglamenta.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas