S. Domenicali: naują formatą išbandysime Silverstoune (3)

S. Domenicali: naują formatą išbandysime Silverstoune
logo Balandžio 06 d. 13:23, Imago/Scanpix

„Formulės-1“ prezidentas ir generalinis direktorius Stefano Domenicali per Italijos radiją kalbėjo apie šio sezono tikslus, sprinto lenktynes ir „Ferrari“ pažangą...

Stefano Domenicali:  „Bahreine tapo aišku, kad „Ferrari“ greitis padidėjo, o „Mercedes“ bei „Red Bull“ yra ir toliau stipresni už kitus, nors atotrūkiai ir sumažėjo. Sakhire mes matėme labai įdomias kovas, tikiuosi, kad ir Imoloje mūsų laukia geras savaitgalis.

Dabar mes baigiame svarstyti paskutines sprinto kvalifikacijos lenktynių detales. Norisi, kad visas varžybų savaitgalis būtų kur kas dinamiškesnis. Valandos treniruotė penktadienį, kvalifikacija ir – sprinto lenktynės, pagal kurios rezultatus bus suformuotas starto pagrindinėse lenktynėse laukas. Jau galiu patvirtinti, kad naują formatą mes pirmą kartą išbandysime Silverstoune ir jei eksperimentas bus sėkmingas, tai nuspręsime, kaip jį taikysime kitais metais.

Mūsų tikslas šiais metais – padaryti taip, kad visi suplanuoti 23 etapai įvyktų. Dabar įvairiose šalyse yra skirtinga COVID-19 situacija, todėl mums sunkiau nei praėjusiais metais, tačiau mes turime alternatyvių variantų ir esame pasirengę pakeitimams.

Sezonas iš 25 etapų – tai tikslas ilgalaikei perspektyvai. Pietų Afrikos Respublika nori susigrąžinti etapą, mes su jais jau deramės ne dėl kitų metų, o dėl 2023 m. Kitos valstybės taip pat  domisi „Formule-1“.

„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau

Komentarai (3)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas