S. Perezas nenusiteikęs ilgai laukti „Red Bull“ sprendimo (1)

S. Perezas nenusiteikęs ilgai laukti „Red Bull“ sprendimo
logo Spalio 30 d. 22:23, Racing Point

Sergio Perezas norėtų kitais metais atstovauti „Red Bull“ ekipai, bet neketina ilgai laukti pastarosios sprendimo.

Po to kai „Racing Point“ nusprendė pasirašyti sutartį su Sebastianu Vetteliu, meksikietis yra priverstas ieškotis vietos kitoje komandoje.

Šiandien „Alfa Romeo“ paskelbė, kad nekeis pilotų sudėties, tuo tarpu „Haas“ ekipoje greičiausiai atsidurs du naujokai - Mickas Schumacheris ir Nikita Mazepinas. „Williams“ taip pat patvirtino, kad nekeis pilotų poros kitų metų sezonui. Tad vienintelė ekipa, kurioje kitais metais gali atsidurti S. Perezas yra „Red Bull“.

„Kol jie nepatvirtino pilotų sudėties, turiu galimybę atsidurti „Red Bull“ ekipoje. Bet tai galima pasakyti apie bet kurią kitą komandą, kurios pilotų sudėtis dar nėra aiški. Laikas bėga, galimybių likti kitais metais F-1 mažėja“, - kalbėjo S. Perezas.

„Yra laiko tarpas, kuomet gali rizikuoti, laukti ir stebėti kuo viskas baigsis. Sezonas artėja prie pabaigos. Manau, kad tiek komandos, tiek pilotai nori žinoti kas bus toliau. Svarstau visus įmanomus variantus, tad negaliu amžinai laukti.“


Komentarai (1)
Micius
IP: 15d615f | 11/01 09:40 Atsakyti
Pipiec meksikiečiui... Hass paskutinis šansas... Visgi, kaip su juo pasielgė komanda, po to kai jo piniginiai srautai išgelbėjo komandą, dabar dėl tų pačių pinigų upės pakeitimo, išmeta... Just business....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas