Silverstoune ir Monzoje lėktuvai skris virš trasos (4)

Silverstoune ir Monzoje lėktuvai skris virš trasos
logo Sausio 23 d. 12:27, Pirelli

Vakar buvo rašyta apie tai, kad„Formulės-1“ vadovybė uždraudė etapų organizatoriams rengti demonstracinius karinių lėktuvų skrydžius prie lenktynių startą. Oficialiai tai aiškinama noru sumažinti anglies dioksido išmetimu į atmosferą, tačiau kartu yra baiminamasi, jog tai gali būti traktuojama kaip karinės galios demonstravimas.

Tačiau Silverstouno etapo organizatoriai pranešė, kad pilotų grupės lėktuvai skris prieš startą ir šiais metais. Autodromo direktorius Stuartas Pringle'as sakė: „Pilotų grupė „Red Arrows“ linksmina lenktynių žiūrovus nuo 1966 metų ir pranešu, kad ši tradicija tęsis ir 2022 metais.

Karališkųjų oro pajėgų grupė „Red Arrows“ nepriklauso karinei aviacijai ir todėl jų neliečia „Formulės-1“ vadovybės apribojimai. Mes laukiame šio skrydžio liepos 3 d.“

Lygiai tas pats liečia ir Italijos demonstracinių skrydžių grupę „Frecce Tricolori“, kuri nuolat skrenda prieš startą Monzos lenktynėse.

Milano automobilių klubo prezidentas Jeronimo La Russa pakvietė F-1 vadovus surasti sprendimą, jog nekarinė pilotų grupė „Frecce Tricolori“ turėtų progą pasirodyti prieš Italijos GP startą: „Manau, kad bus surastas sprendimas ir žiūrovai pamatys įspūdingą reginį“.

„Silverstone", Northamptonas
Trasa: „Silverstone", Northamptonas (Didžiosios Britanijos GP)
Ilgis: 5,891 km Ratų skaičius: 52
Plačiau
„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Laurynas Sabaliauskas
IP: 7813f74 | 01/23 18:12 Atsakyti
Lee
01/23 17:35

Bando mus europiečius pratinti prie mažiau taršių auto, bet vien pandemijos metu dėl ES taisyklių Lufthansa įvykdė 18 000 tuščių skrydžių be keleivių.
Čia irgi tas pats..

Tai čia kaip su maisto pristatymu, arba pirkimu tik išsinešti. Kiek vienkartinių plastmasinių indų išmesta
Lee
IP: d589ae9 | 01/23 17:35 Atsakyti
Bando mus europiečius pratinti prie mažiau taršių auto, bet vien pandemijos metu dėl ES taisyklių Lufthansa įvykdė 18 000 tuščių skrydžių be keleivių.
Čia irgi tas pats..
subjektyvus
IP: 76c76ae | 01/23 13:22 Atsakyti
tai kaip cia iseina, vis tik nusisvilpt ant to anglies dioksido? :D
Jacques
IP: bb74d3b | 01/23 12:52 Atsakyti
"Vau", dabar sedi kampuchea ir depreseuoja, nes nebus ant ko pastumti ir paverkti, kad niekas Crashstapeno cempionu nenori pripazinti.
×

TOP naujienos