T. Wolffas: komandai teks priimti sudėtingą sprendimą (1)

T. Wolffas: komandai teks priimti sudėtingą sprendimą
logo Balandžio 12 d. 21:30, Daimler AG

Toto Wolffas įsitikinęs, kad anksčiau ar vėliau visoms komandoms, ne tik jo vadovaujamai „Mercedes“ ekipai, teks priimti sudėtingą sprendimą - nuo kada pradėti skirti daugiau dėmesio ir resursų 2022 m. projektui?

Nuo kitų metų įsigalios naujas techninis reglamentas, tad komandoms teks paruošti visiškai naujus bolidus. Daugelis norėtų darbą prie naujų projektų pradėti kuo anksčiau, tačiau neskuba aukoti šių metų rezultatų.

„Mercedes“ atsidūrė sudėtingoje situacijoje, nes, panašu, komandos laukia atkakli kova su „Red Bull“. Tad ekipa negalės anksčiau pradėti pasiruošimo kitų metų sezonui.

„Visos komandos atsidurs panašioje situacijoje - turėsime rasti tinkamą balansą paskirstant resursus šių ir kitų metų projektams“, - sakė T. Wolffas.

„Akivaizdu, kad komanda negali sau leisti prastai pasirodyti šių metų sezone. Tačiau tuo pačiu negalime ignoruoti naujo reglamento, kuris galios ne vienerius metus. Tad jei pradėsime prastai 2022 metus, bus labai sunku pasivyti varžovus. Turint visa tai galvoje, privalėsime priimti sudėtingą sprendimą.“

Nepaisant to, jog „Mercedes“ nugalėjo pirmose šių metų sezono lenktynėse Bahreine, anot T. Wolffo, ekipai šių metų pradžia nebuvo lengva.

„Šių metų pradžia kitokia. Dėl reglamento pokyčių buvo apsispręsta praėjusiais metais. Mes tiesiog turėjome didesnį deficitą, kurį teko kompensuoti. Situacija tapo aiškesnė bolidams išvažiavus į trasą. Bet yra kaip yra. Dabar tiesiog turime kuo geriau atlikti savo darbą.“

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 141
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (1)
Jacques
IP: ebbdce1 | 04/13 00:31 Atsakyti
Įdomu ka mersai veike praeitu metu gale, nenustebciau jeigu 2022 bolidas jau pusiau sukurtas.
×

TOP naujienos