T. Wolffas pakomentavo derybas su L. Hamiltonu

T. Wolffas pakomentavo derybas su L. Hamiltonu
logo 2023 Rugpjūčio 04 d. 14:44, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Lewisas Hamiltonas ne kartą yra kalbėjęs, kad yra pasiruošÄ™s pasirašyti naują kontraktą su „Mercedes“ komanda, kai tik teisininkai suderins visas detales. Laikas bėga, tačiau kontraktas iki šiol nepasirašytas. Tai paskatino kalbas, kad derybos taro dviejų pusių nėra jau tokios sklandžios.

Tarp nuskambėjusių prieštaravimų buvo ir tai, kad karjerai pasibaigus, Hamiltonas norėtų gauti „Mercedes“ prekės ženklo ambasadoriaus statusą, tačiau kompanijos netenkina brito keliamos sąlygos. Tačiau po lenktynių Spa komandos vadovas Toto Wolffas paaiškino, kad nauja sutartis yra numatyta tik tam periodui, kol Lewisas lenktyniaus „Formulėje-1“ ir ji niekaip nesusijusi su sportininko planais pasibaigus jo sportinei karjerai.

„Mes nekalbame apie Lewiso prekės ženklo pasiuntinio vaidmenį, kai jis užbaigs karjerą, ši tema visiškai nenagrinėjama mÅ«sų bÅ«simame kontrakte, - pasakojo T. Wolffas. - Manau, kad Lewisas dar ilgą laiką dirbs kaip lenktynininkas ir dabar kalba eina tik apie šÄ¯ laikotarpį, kad bÅ«tų sustyguotos visos kontrakto detalės.

Žinau, kad iš šalies gali atrodyti keistai, kodėl mes nieko iki šiol nepasirašÄ—me. Bet kalbama apie smulkius dalykus, kuriuos dar reikia suderinti“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0