T. Wolffas patvirtino, kad A. Cowellas neis dirbti į „Red Bull“

T. Wolffas patvirtino, kad A. Cowellas neis dirbti į „Red Bull“
logo Gegužės 16 d. 14:08, Mercedes F1

Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas patvirtino, kad buvęs jų komandos vyriausiasis motoristas Andy Cowellas neplanuoja pereiti dirbti į „Red Bull Powertrains“, kurio etatai dabar yra formuojami ir keli pasaulio čempionų ekipos variklių gamybos padalinio specialistai „Red Bull“ tikrai dirbs.

Kadangi „Honda“ baigia savo dalyvavimą „Formulėje-1“ šių metų pabaigoje, jos intelektinė nuosavybė, technologijos, o taip pat grupė specialistų pateks „Red Bull Powrtrains“ žinion. Taip pat „Red Bull“ aktyviai verbuoja kitų komandų patyrusius variklių specialistus, bet A. Cowello tarp jų nėra ir, matyt, kad nebus ateityje.

„Aš reguliariai bendrauju su Andy. Jis paprasčiausiai nori užsiiminėti visai kitais reikalais, kad jo žinomumas neapsiribotų vien „Formule-1“, - pasakojo Toto Wolffas. – Andy turi įvairiausių įdomių idėjų, susijusių su technologijomis bei ekologija, bet jis yra pasakęs: „Jei aš norėčiau toliau dirbti „Formulėje-1“, tai aš pasilikčiau „Mercedes“.

Beje, neatmestina, kad „Red Bull“ net nesirengia organizuoti rimtų derybų su Cowellu, nes dar žiemą Christianas Horneris sakė: „Kiek aš žinau, jis nori rinktis kitokias veiklos sritis, nesusijusias su „Formule-1“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas