T. Wolffas: Russello ateitis F-1 ne „Mercedes“ rankose

T. Wolffas: Russello ateitis F-1 ne „Mercedes“ rankose
logo Spalio 24 d. 14:28, Williams

Mercedes“ vadovas Toto Wolffas pakartojo, kad George'o Russello ateityje laukia puiki F-1 karjera, tačiau pridūrė ir tai, ar šis jaunasis talentas turės vietą kitų metų F-1 sezone priklauso tik nuo naujųjų „Williams“ komandos vadovų sprendimo.  

„Williams“, aptarnaujama jėgos agregatais aptarnaujama „Mercedes“ komandos, dar liepos menėsį patvirtino, kad 2021-ųjų metų sezone jų lenktynininkų duetas nesikeis, tačiau po mėnesio komanda jau perėmė nauji vadovai, komandą nusipirkus „Dorilton Capital“.

Po to, kai „Racing Point“ pranešė nuo šių metų pradžios paleidžianti Sergio Perezą ir pasirašanti kontraktą su keturiskart pasaulio čempionu Sebastianu Vetteliu, „Williams“ lenktynininkų vietos nebeužtikrino saugios ateities.

Jaunasis britas prieš kelias dienas žiniasklaidai tvirtino, kad nejaučia jokio pavojaus dėl galimos vietos kitų metų sezone praradimo, tačiau penktadienį laikinasis „Williams“ vadovas Simonas Robertsas nesutiko patvirtinti, kad senųjų savininkų sudaryti kontraktai su dabartiniais lenktynininkais galios kitų metų sezonui.

„Tai „Williams“ komandos sprendimas,“ - komentavo situaciją Wolffas Portugalijos lenktynių savaitgalio metu paklaustas žiniasklaidos.

„Mums visiems yra puikiai žinomos Georg'o galimybės, jis tikras talentas ir jo laukia šviesi ateitis. Šiais metais jis aplenkė savo komandos draugą visose lenktynėse. Jis sugeba pademonstruoti išskirtinius įgūdžius su bolidu, kuris nėra konkurencingas. Komanda turėtų tai vertinti.“

„Tenka pripažinti, kad komanda susiduria su finansiniais sunkumais, kurių negaliu vertinti, tačiau naujieji komandos vadovai turi apsispręsti, ką daryti toliau,“ - tęsė austras. Paklaustas, ar „Mercedes“ palaiko ryšį su naujaisiais „Williams“ vadovais kalbėdamas apie Russello ateitį T.Wolffas atsakė: „Taip, mes aptarėme George'o situaciją, bet galų gale - tai jų sprendimas.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos