T. Wolffas: šiam sportui reikia intrigos kiekvienose lenktynėse

T. Wolffas: šiam sportui reikia intrigos kiekvienose lenktynėse
logo 2021 Gegužės 09 d. 19:40, Daimler AG

Po 4-ojo 2021-ųjų sezono etapo Ispanijoje vykusių lenktynių „Mercedes“ padidino persvarą, skiriančią nuo artimiausios konkurentės „Red Bull“, ir šventė įspūdingą pergalę, kurią nulėmė sprendimas keisti lenktynių taktiką ir pakviesti L. Hamiltoną apsilankyti techninio aptarnavimo juostoje antrąjį kartą.

Paprašytas pokomentuoti šiandien vykusias lenktynes ir jų metų priimtą sprendimą, „Mercedes“ komandos vadovas T. Wolffas sakė:

„Turėjome greitą bolidą, startuojantį iš „pole“ pozicijos, bet kai praradome tą vietą dar 1-jame lenktynių rate, trasoje, kurioje sunku aplenkti, situacija komplikavosi. Tenka pripažinti, kad „Red Bull“ buvo sunku priimti sprendimą mums pakeitus lenktynių taktiką, kai jos lenktynininkas užėmė lyderio poziciją lenktynėse, nes pasekmės galėjo būti skaudžios - prarasta lyderio pozicija ir pralaimėtos lenktynės.“

„Džiaugiuosi, kad mūsų rizikingas ir drąsus sprendimas pakviesti Lewisą apsilankyti techninio aptarnavimo juostoje pasiteisino. Kai pamatai, kad laikas, skiriantis lenktynininkus yra 22 sekundės, sunku įsivaizduoti savo galimybę pasivyti ir aplenkti lyderį, bet mūsų turimi duomenys rodė, kad Maxo padangų būklė prastėja ir mes galėsime mažinti esamą atsilikimą. Mūsų apskaičiavimu, Lewisas turėjo aplenkti Maxą paskutiniame lenktynių rate, bet tai pavyko padaryti keliais ratais anksčiau. Tai - puikus komandinio darbo pavyzdys. Labai didžiuojuosi mūsų komanda.“

„Jeigu pažvelgsime į vakarykštės kvalifikacijos rezultatus, pamatysime, kad tris pirmąsias pozicijas skyrė dešimtosios sekundės dalys, o tai reiškia viena - negali žinoti, kaip pasibaigs kitos dienos lenktynės ir kam galiausiai pavyks laimėti. Labai tikiuosi, kad tokia tendencija išliks viso sezono metu, nes šiam sportui reikia intrigos. Mes mėgaujamės šio sezono kova, kurią kuria „Red Bull“ konkurencingumas,“ - baigdamas pridūrė „Mercedes“ komandos vadovas T. Wolffas. 

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 1
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 1104
2. Ayrtons 1093
3. tevez 1089
4. berta 1069
5. master f-1 1066