T. Wolffas vėl kelia trečiojo bolido idėją

T. Wolffas vėl kelia trečiojo bolido idėją
logo 2021 Rugsėjo 22 d. 12:53, Daimler AG

Viena iš šiuolaikinės „Formulės-1“ problemų yra ta, kad jauniems sportininkams iš „Formulės-2“ dažniausiai neatsiranda vietos F-1 ir jiems tenka tęsti karjerą visiškai kitose lenktynių serijose. Pavyzdžiui, kitą sezoną „Formulėje-1“ naujokų gali nebūti visai: išeinantį į užtarnautą poilsį Kimį Raikkoneną pakeistų į čempionatą sugrįžtantis Alexas Albonas ir vienintelis šansas naujokams lieka tas, kad kas nors pakeistų „Alfa Romeo“ lenktynininką Antonio Giovinazzi.

Williams“ komandos vadovas Jostas Capito „Sky“ TV kanalo eteryje pajuokavo, kad „Formulėje-1“ būtų galima įvesti amžiaus cenzą, tačiau kur kas realesnius pasiūlymus davė Christianas Horneris ir Toto Wolffas.

Horneris iškėlė mintį, jog pasaulio čempionato dalyvių skaičių būtų galima padidinti.

„Dabar „Formulėje-1“ yra be galo daug jaunų ir talentingų pilotų, kurie yra nusipelnę dalyvauti „Formulėje-1“, - sakė C. Horneris. - Tačiau jiems tenka ilgai laukti, kol kas nors kaip Kimis Raikkonenas baigtų karjerą ir atlaisvintų vietą. Manau, kad į čempionatą dar būtų galima priimti vieną-dvi komandas. Tiesa, dabartinės komandos dėl to prarastų dalį savo pajamų. Kuo didesniam žmonių skaičiui raikai pyragą, tuo mažesni gabaliukai išeina“.

Tuo tarpu Toto Wolffas pasisakė kur kas radikaliau.

„Mes galėtumėm naudoti po tris bolidus kiekvienoje komandoje su būtina sąlyga, kad trečia vieta komandoje būtų būtinai rezervuota naujokui. Tada starte iš karto būtų 30 automobilių. Kai dėl papildomų išlaidų, tai jas būtų galima kompensuoti tais pinigais, kuriuos su savimi atsineša jauni sportininkai ir jų rėmėjai“, - kalbėjo „Mercedes“ komandos vadovas.

Beje, trečiojo bolido idėja J. Capito pasirodė neįgyvendinama: „Pridėti trečią mašiną būtų be galo sunku, tai reikštų 50 proc. augimą visur. Nežinau, kaip tai būtų įmanoma padaryti, ypač turint galvoje, kad per sezoną vyksta net 22-23 etapai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332