Teisėjai nubaudė M. Schumacherį 10 starto vietų bauda (81)

Teisėjai nubaudė M. Schumacherį 10 starto vietų bauda
logo 2012 Rugsėjo 23 d. 20:02, Mercedes
„Mercedes“ pilotui Michaeliui Schumacheriui už sukeltą avariją šios dienos varžybose Japonijos GP lenktynėse bus pritaikyta dešimties starto pozicijų bauda.
Vokietis į varžovą dideliu greičiu įsirėžė po pirmosios saugos automobilio fazės, stabdydamas prieš vieną iš posūkių. Avarija užbaigė abiejų sportininkų lenktynes.
Nors po varžybų M. Schumacheris teigė, jog incidentas įvyko dėl galimo bolido gedimo, teisėjai sportininkui skyrė 10 starto pozicijų baudą. Bausmė griežtesnė nei įprasta, nes tai jau antras toks vokiečio nusižengimas šiemet.
„Pasitraukus saugos automobiliui, aš stabdžiau šiek tiek anksčiau. Vėliau bolidas įprastai nelėtėjo, aš nuspaudžiau stabdžius ir jie užsiblokavo. Avarija buvo neišvengiama“, – taip avarijos aplinkybes prieš teisėjų svarstymą nupasakojo M. Schumacheris.

Komentarai (81)
eustachijus
| 09/23 20:36 Atsakyti
Jei teisingai pamenu uz sita http://www.youtube.com/watch?v=ISx-dd5x3Go
legenda gavo 5 starto vietas Monake.Uz siandienini is esmes analogiska triuka pagal taisykles jau priklauso 10.Ar tikrai jau taip is lempos legendinis skriaudziamas? :(
loo
| 09/23 20:32 Atsakyti
Iš esmės tai dzin ta bauda, būtų skaudu, jeigu mersai kovotų priekyje, o dabar situacijos kaip ir nekeičia. Tik tiek, kad antinai žiūrėdami į lentelę giedos dėl to, bet čia jau jų problemos. :)
F-algis-1
| 09/23 20:30 Atsakyti
kol F1 teisejaus anglai - tol bus bardakas. Tai Herbertas, tai Hillas, tai Manselas...
sparcis
| 09/23 20:27 Atsakyti
Na va ir akivaizdus dvigubi standartai ... Kaip Maldonado siame sezone jau nepamenu kiek ivykiu sudalyvavo gal 3 ir nei viename praktiskai negavo grieztos baudos o cia tokiuoje situacijoje susidure tai iskarto 10 poziciju bauda argi teisingumas cia ? Absoliuciai matosi visa FIA nusiteikusi pries Shumacheri kitaip nepavadinsi .... Suprasciau viena karta butu tokia bauda ale cia pastovei jei kur kas iskart didziausia bauda deda dar uzmetus dvigubus standartus ... Tai jau gal galejo iskart vienom lenktynems diskvalifikuoti ir butu ramu . Nes faktiskai ir taip sugadino lenktynes ...
spree
| 09/23 20:27 Atsakyti
FELON>>> tu nors kiek turi smegeneliu savo makaulej? Kaip tu manai Vergne tai ne pilotas? Kaip suprantu, pagal tave tai tuscia vieta?
rumunija
| 09/23 20:21 Atsakyti
Teisėjai irgi nelauke nei telemetrijos išvadų, nei ko. Tiesiog baudžiam, o paskui bus matyt kas kaip. Ne pirma kartą juk. Baudžia, poto atšaukia, o vėliau vėl baudžia... Stalino stilium :D Pirma nušauną žmogų, poto aiškinasi, ar aplamai jis kaltas buvo :D
L'user
| 09/23 20:17 Atsakyti
Vargsas senukas. Be reikalo nubaude si karta. Yra daug grieko pridirbes, bet siandien tikrai netycia ivaziavo. Be to, lenktynes nuo to tapo tik idomesnes.
Čipas
| 09/23 20:14 Atsakyti
zinoma dabar bus kalti teisejai visi kalti bet tik ne nesenes legendinis kruis nebesugeba reaguoti i situacija trasoje butu sitoki finta koks maldonadas iskretes tai visokie techai loo rektu kad reik visam gyvenimui diskvalifikuoti
loo
| 09/23 20:03 Atsakyti
Standartas berods 5 vietos, na bet nuoskaudos didelės, reikia visiems atsigriebt už sužlugdytus gyvenimus. :)
xlinelisx
| 09/23 20:06 Atsakyti
Hehe, gerai pastebeta, kad kitiem tik 5 poz. atima :))
×

TOP naujienos