„Toro Rosso“ pilotai nebijo D. Ricciardo (6)

„Toro Rosso“ pilotai nebijo D. Ricciardo
logo 2011 Kovo 07 d. 14:00, Getty Images
Toro Rosso“ ekipai pasirašius sutartį su Danieliu Ricciardo, žiniasklaida ėmė diskutuoti apie tai, jog australas jei ne šiais metais, tai kitais gali pakeisti vieną iš pagrindinių komandos pilotų. Tačiau tiek Sebastienas Buemi, tiek Jaime Alguersuari tikina nejaučiantys papildomo spaudimo ir nebijantys jaunojo piloto bandytojo.
„Bolidams nuo praėjusių metų stipriai pasikeitus, manau svarbu turėti Danielį mūsų komandoje. Žinome, kad jis greitas. Būdamas su mumis Danielis galės išreikšti savo nuomonę apie tai, kur mes turime patobulėti, ko turime siekti. Bandydamas bolidą laisvųjų treniruočių metu jis susipažins su F-1 technika bei trasomis. Manau, kad Danielis yra svarbi komandos dalis“, - sakė J. Alguersuari.
„Gyveni ir miršti su savo susikurtu spaudimu. Jo neįtakoja kiti, tik tu, tavo mintys. Spaudimo nevertinu kaip blogo dalyko, priešingai, žiūriu į tai teigiamai. Aš nieko prieš jei trasoje nepasirodysiu per pirmąsias laisvąsias treniruotes. Jų metu mes daug ratų nenuvažiuojame“, - pridūrė ispanas.
„Žinoma, norisi kuo daugiau praleisti laiko su bolidu, tačiau nieko tokio, kad su mumis bus Danielis, kuris ir bandys bolidą. Pernai jis išmėgino „Red Bull“ techniką , tad turės su kuo palyginti“, - sakė „Toro Rosso“ pilotas.
S. Buemi taip pat per daug nesureikšmino to, jog kartais laisvųjų treniruočių metu teks užleisti savo vietą jaunajam australui.
„Nepasirodyti trasoje kas antrose treniruotėse... tiesą pasakius, tuo metu trasa būna nešvari, tad darbo būna nedaug. Dabar turėsime su kuo palyginti. Danielis pernai išbandė „Red Bull“ bolidą, tad dabar pažiūrėsime ką jis gali su „Toro Rosso“ automobiliu. Kadangi jis mėgins tą pačią techniką kaip ir mes, komanda galės stebėti kaip jam sekasi atlikti savo darbą. Man taip pat bus įdomu pažiūrėti kaip jam seksis“, - sakė S. Buemi.
„Toro Rosso“ kol kas yra pagarsėjusi kaip ekipa, kuri linkusi atsisakyti lenktynininkų paslaugų sezonui įpusėjus. 2007-aisiais Sebastianas Vettelis komandoje pakeitė Scottą Speedą, tuo tarpu 2009 m. J. Alguersuari užėmė Sebastieno Bourdais vietą. Trečius metus ekipai atstovausiantis S. Buemi ragina komandos vadovus pagalvoti apie tęstinumą.
„Būna sunku jei pastoviai keičiami lenktynininkai. Gaištamas laikas kol naujas žmogus apsipranta kitoje aplinkoje. Žinoma, ekipa nori turėti gerą pilotą. Niekas nenori metus ar du komandoje laikyti lėto lenktynininko“, - sakė šveicaras.


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
mejoll
| 03/07 17:04 Atsakyti
man jis neatrodo protingas, na siaip geras tas Ricc
titas.av
| 03/07 16:29 Atsakyti
slcf1> ka gali zinot, gal žiūrovas f-1, kada supras, kad galima tik paskaityti naujiena, o nesiterst su taip vadinamais komentarais.
annizizi
| 03/07 15:33 Atsakyti
Tiek Buemi, tiek Alguersuari labiau galvos kaip užimti _galbūt_ po šio sezono atsilaisvinusią Webberio vietą.
slcf1
| 03/07 15:20 Atsakyti
Ka gali zinot, gal žiūrovas f-1 nera toks protingas kaip atrodo?
žiūrovas f-1
| 03/07 14:42 Atsakyti
Ka gali zinot, gal Ricciardo yra geresnis pilotas nei Buemi ir Alguersuari sudejus?
L'user
| 03/07 14:38 Atsakyti
O turetu bijoti, yra pagrindo :)
×

TOP naujienos