Turkijos etapo likimas pakibo ant plauko

Turkijos etapo likimas pakibo ant plauko
logo Gegužės 08 d. 10:21, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vakar tapo aišku, kad Didžiosios Britanijos vyriausybė įtraukė Turkiją į šalių sąrašÄ…, kuris vadinamas „raudonuoju“, t.y. į tą valstybių grupę, kurioje yra labai didelis susirgimas COVID-19. Pasak Jungtinės Karalystės transporto ministerijos, Didžiosios Britanijos gyventojai „neturi ten lankytis, išskyrus išimtinius atvejus, susijusius su ypatingomis aplinkybėmis“.

Formaliai tai reiškia, kad visi, kurie sugrįžta iš Turkijos ir kurie ten buvo anksčiau, privalo 11 dienų išbÅ«ti izoliacijoje viešbutyje, kurį nurodys šalies vyriausybė. Už tai kiekvienas žmogus turės sumokėti po 1750 svarų sterlingų – į šią kainą įeina pervežimas iš oro uosto į viešbutį, maitinimas ir du PGR testai.

Suprantama, kad toks valdžios sprendimas sukėlė labai didelį britų automobilių sporto visuomenės nerimą, kadangi balandžio pabaigoje buvo patvirtinta, kad vietoje Kanados etapo lenktynės buvo perkeltos į Turkiją ir turi įvykti birželio 13 d.

„Formulė-1“, reaguodama į šią naujieną, išplatino tokį pareiškimą: „Mes žinome situaciją ir vyriausybės priimtą sprendimą, kuris liečia apribojimus Turkijoje, todėl dabar vertiname situaciją ir artimiausiomis dienomis pranešime mÅ«sų apsisprendimą“.

 

"Istanbul Park", Stambulas
Trasa: "Istanbul Park", Stambulas (Turkijos GP)
Ilgis: 5,338 km Ratų skaičius: 58
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas