V. Bottą gali pakeisti dar sezono eigoje

logo 2021 Gegužės 04 d. 18:29, Daimler AG

Britų leidinys „Daily Mail“ paskleidė informaciją apie tai, kad „Mercedes“ komanda palaipsniui praranda pasitikėjimą Valtteri Bottu ir gali jį pakeisti dar iki šio sezono pabaigos, kad naujasis komandos narys turėtų galimybę priprasti vokiečių koncerno komandoje ir įgauti gerą sportinę formą jau 2022 m. pasaulio čempionato pradžioje.

Valtteri „Mercedes“ komandoje važiuoja penktąjį sezoną, per tą laiką jis laimėjo tik 9 lenktynes, kai tuo tarpu jo partneris Lewisas Hamiltonas iškovojo 44 pergales.

Akivaizdžiu lenktynininku, kuris galėtų pakeisti suomį, yra minimas „Mercedes“ jaunimo programos dalyvis George‘as Russellas, kuris pernai Bahreine pakeitė koronavirusu susirgusį Lewisą Hamiltoną.

Kalbama, kad po nesėkmingų lenktynių Portugalijoje, kur Bottas startavęs iš „pole“ pozicijos, užėmė tik trečią vietą, vienas iš vedančiųjų „Mercedes“ komandos inžinierių sakė, kad ekipos bazės darbuotojai liko nepatenkinti tokiu suomio rezultatu: „Bazėje iškilo nepasitenkinimas Bottu. Jis „netempia“ iki reikiamo lygio ir greitis, kurį parodė Russellas Bahreine, tai tik pabrėžia“.