V. Bottas: Imoloje nebuvo sulaužytas džentelmenų susitarimas (3)

V. Bottas: Imoloje nebuvo sulaužytas džentelmenų susitarimas
logo Balandžio 21 d. 21:38, Daimler AG

Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas teigia, kad Imolos trasoje vykusių lenktynių metu jis nesulaužė jokio džentelmenų susitarimo.

Suomis sekmadienyje vykusiose varžybose pateko į avariją, kurioje sudalyvavo ir „Williams“ lenktynininkas George‘as Russellas. Po incidento sportininkai kaltę vertė vienas kitam.

G. Russellas, kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais, pareiškė, kad V. Bottas nesilaikė džentelmenų susitarimo.

„Mes turime tokį džentelmenų susitarimą - jei varžovas prie tavęs priartėja naudodamas DRS, nedarai jokių staigių veiksmu vairu. Aš jį pasivijau, pasukau į šoną ir tada Valtteri pasuko vairą truputi į šoną. Reaguodamas į jo veiksmus atsidūriau ant šlapios dangos. Važiuojant normalioje trasose, esant sausai trasos dangai, tai būtų pavojingas manevras. Ką bekalbėti kai taip pasielgiama tokiose siauroje trasoje kaip Imola. Ir dar ant šlapios dangos“, - kalbėjo G. Russellas.

V. Bottas, paklaustas apie tai, ar sulaužė džentelmenų susitarimą, suomis dar kartą nesutiko su G. Russello nuomone.

„Ne. Aš į visa tai žiūriu kiek kitaip. Nepadariau jokio staigaus judesio į šoną. Žiūrint pakartojimą iš jo bolido, akivaizdu, kad jam palikau laisvos vietos. Iš mano pusės viskas buvo švariai atlikta. Žinoma, aš gyniausi. Tikrai nepaliksiu varžovui atvirų durų. Bet lenktynių metu, aš elgiuosi pagarbiai. Tad apie tai, kas įvyko, aš turiu kitokią nuomonę nei jis“, - sakė V. Bottas.

Suomio teigimu, gindamas poziciją jis galėjo būti agresyvesnis, o G. Russellas turėjo žinoti, kad likusi laisva trasos dalis buvo šlapia.

„Jis žinojo, kad ta trasos dalis nebuvo sausa. Juk jau buvome tą vietą pravažiavę ne vieną kartą. Aš tai puikiai žinojau. Toje vietoje tikrai nereikėjo lenkti su „slick“ tipo padangomis. Bet jis nusprendė lenkti. Tai buvo jo sprendimas. O aš tuo tarpu gyniausi. Tikrai neketinau pasitraukti iš sausos trasos dalies.“

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 47
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (3)
niuniu
IP: 7796dbe | 04/26 01:04 Atsakyti
Georges-Charles dvikovoje su Alexander Pushkin, tai abu elgesi kaip dzentelmenai, ir atsidure vienas is ju kapuose, nes zuvo. Verstapenas pavyzdziui, neskirto kolegu i duxus ir bachurus, o su visais nesielgia dzentelmeniskai, bet uz tai yra pirmoje vietoje chiampionate.
Omikrons
IP: 5654025 | 04/22 22:42 Atsakyti
Su motociklu vaziuojant vadovaujuosi logika, nesvarbu bus kad as buvau teisus jei gulesiu 6 pedos po zeme. Bottui irgi gal reiktu ziuret kad ne teisus butu, o rinkti taskus. Jau po pernai metu slapiu lenktyniu likau be komentaru, siose irgi ne ka geriau atrode...
nma
IP: 95318cb | 04/22 20:04 Atsakyti
Neaišku, kas ten kaltas, bet abu padėjo BLM'ui iškovoti antrą vietą
×

TOP naujienos