V. Bottas: negalėjau pasitikėti galine bolido dalimi

V. Bottas: negalėjau pasitikėti galine bolido dalimi
logo Balandžio 17 d. 18:51, Daimler AG

Tik aštuntą rezultatą užfiksavęs „Mercedes“ lenktynininkas Valtteri Bottas teigė, kad paskutinėje kvalifikacijos dalyje jis turėjo problemų su galine bolido dalimi.

Suomis buvo greitas treniruočių metu, bet svarbiausiuose šios dienos važiavimuose greičiu neprilygo pagrindiniams varžovams ir liko tik aštuntas. Tai prasčiausias V. Botto rezultatas sausoje trasoje vykusioje kvalifikacijoje nuo 2018 m.

„Aštunta startinė vieta tikrai ne toks rezultatas, kokio šiandien tikėjausi. Paskutinėje kvalifikacijos dalyje, atvažiavus į antrąjį posūkį, staiga sumėtė bolido galą. Ir tai tęsėsi pirmame trasos sektoriuje. Praradau daug laiko. Tas pats nutiko ir bandant įveikti antrą greitą ratą“, - pasakojo V. Bottas.

„Negalėjau pasitikėti galine bolido dalimi. Keista, nes su tuo neteko susidurti anksčiau. Turime išsiaiškinti kodėl taip nutiko. Akivaizdu, kad esu nusivylęs tokiu rezultatu.“

Anot sportininko, šį kartą jis susidūrė su kitokiomis problemomis nei pirmame etape Bahreine.

„Situacija kitokia nei buvo Bahreine. Dabar problemų kilo įvažiuojant į posūkį. Su tokia problema anksčiau neteko susidurti. Visų pirma turime išsiaiškinti ar tikrai viskas gerai su bolidu. Tad situacija tikrai nebuvo ideali.“

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 47
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas