V. Bottas: viskas išsisprendė pirmame rate (3)

V. Bottas: viskas išsisprendė pirmame rate
logo Gegužės 09 d. 18:50, Daimler AG

Mercedes“ atstovas Valtteri Bottas finišavo trečias Ispanijoje ir mano, kad jam lenktynes sugadino tas faktas, kad jis pirmame rate į priekį praleido Charlesą Leclercą iš „Ferrari“ ir vėliau nesugebėjo jo greitai aplenkti.

Valtteri Bottas: „Mano lenktynės buvo apsunkintos tuo, kad pirmame rate aš praleidau Charlesą Leclercą išvažiuojant iš trečio posūkio. Aš jo paprasčiausiai nemažiau. Jo trajektorija 3 posūkyje buvo geresnė, jis mane aplenkė, aš užstrigau už jo ir praradau daug laiko.

Šiaip lenktynėse turėjau gerą tempą. Truputį gaila, kad taip išėjo, bet aš vis dėlto užlipau ant podiumo, mūsų komanda uždirbo daug taškų. Kitas etapas lauks Monake, ten išvysime unikalią trasą“.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 148
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 47
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau

Komentarai (3)
mariusis
IP: 7ad5add | 05/09 19:50 Atsakyti
Kaip ir tikriausiai tavo karjera MB šiame sezone.
TingiuPrisijungti
IP: 0d55d4e | 05/09 19:10 Atsakyti
"Šiaip lenktynėse turėjau gerą tempą." Jei vilktis už 1-2 sekundėm lėtesnio Leclerco be jokių lenkimo bandymų yra "geras tempas", tai aš nežinau. Na ir galiausiai, kiaušus pradėjo rodyti tikras vyras. Tik ne laiku ir ne vietoje.
fnatic
IP: fd11d65 | 05/09 18:58 Atsakyti
Kitas etapas lauks Monake, ten išvysime unikalią trasą. - pasakė Bottas. O aš sakau kad ne tik unikalią trasą, bet ir unikalų pilotą Hamiltoną išvysime. Parodys kaip reikia Monake važiuot. Hammer Time tęsiasi toliau :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas