Vengrijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1 (1)

Vengrijos GP: penktadienio treniruotė Nr.1
logo 2021 Liepos 30 d. 13:32, Red Bull Content Pool

Greičiausias per pirmąją treniruotę Hungaroringe penktadienį buvo „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas, aplenkęs abu „Mercedes“ pilotus – Valtteri Bottą ir Lewisą Hamiltoną.

Po eksperimento su sprintu Silverstoune, Vengrijoje „Formulė-1“ sugrįžo prie įprastinio lenktynių savaitgalio. Komandos gavo galimybę surengti tris pilnavertes treniruotes, iš kurių pirmojoje „Alfa Romeo“ komanda prie Kimio Raikkoneno mašinos vairo pasodino lenką Robertą Kubicą.

Diena buvo karšta, asfalto temperatÅ«ra giedrame danguje jau pirmoje sesijoje priartėjo prie 50 laipsnių – pilotai dirbo su nustatymais, norėdami bolidus kuo geriau priversti dirbti tokiomis karštomis sąlygomis.

Daugelis lenktynininkų skundėsi gÅ«singu vėju. Charlesas Leclercas buvo išvažiavęs už trasos ribų 5 posÅ«kyje, Fernando Alosno, apsisukęs išvažiuojant iš 4 posÅ«kio, išlėkė į žolę ir sugadino priekinį sparną, bet sugebėjo nuvažiuoti iki boksų.

Yuki Tsunoda iš pradžių apsisuko 9 posÅ«kyje, o 41-ąją sesijos minutę sudaužė automobilį atsitrenkęs ir sieną po išlėkimo 4 posÅ«kyje. Mašinos pašalinimui iš trasos keletui minučių sesija buvo sustabdyta raudonomis vėliavomis.

Su Antonio Giovinazzi bolidu iškilo kažkokių techninių problemų – jis praktiškai prarado visą treniruotę ir nuvažiavo tik 5 ratus.

Vt.

Pilotas

Laikas

Skirtumas

Ratai

„Hungaroring", Budapeštas
Trasa: „Hungaroring", Budapeštas (Vengrijos GP)
Ilgis: 4,381 km Ratų skaičius: 70
Plačiau

Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ddt
IP: 21ec4ad | 07/30 22:42 Atsakyti
Robertas turėjo likti patenkintas savo įspūdingu greičiu, už nugaros palikęs net patį Mazepiną. Bus daug gerų patarimų.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas