„Williams“: Meksikos autodromas nelabai tinka FW45

„Williams“: Meksikos autodromas nelabai tinka FW45
logo 2023 Spalio 26 d. 14:41, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Williams“ komanda ruošiasi artėjančiam Meksikos GP savaitgaliui šios šalies sostinėje ir neatmeta, kad brolių Rodrigezų vardo autodromas nelabai tiks jų FW45 bolidui.

„Williams“ vyriausiasis lenktynių inžinierius Dave'as Robsonas: „Išskirtinis Meksiko autodromo bruožas – jis yra pastatytas 2200 metrų virš jūros lygio, todėl čia yra pažemintas oro slėgis. Žemas slėgis reiškia, kad pasipriešinimas orui ir prispaudžiamoji jėga čia yra mažesnė nežiūrint į didelį galinį bolidų sparną.

Tokiomis sąlygomis yra kur kas sunkiai pasiekti tinkamo jėgos agregato ir stabdžių aušinimo, o turbinai tenka išlaikyti labai didelius krūvius, kad būtų garantuotas tinkamas vidaus degimo variklio darbas.

Brolių Rodrigezų vardo autodromo trasos ilgis – 4,3 km, čia yra trys DRS zonos, yra greita sekcija ir trys sekcijos, kuriose greitis mažesnis. Galutinė posūkių kombinacija išdėstyta beisbolo stadione, iš kurio bolidai išvažiuoja į pagrindinę tiesiąją. Bolidai turi gerai tvarkytis su nedidelio greičio posūkiais, bet kartu išlikti stabilūs greitoje sekcijoje.

Spalio pabaigoje Meksike vėjas ir oro temperatūra būna gana stabilūs ir nuspėjami, todėl galima tikėtis, kad lenktynių dienomis oras bus pakankamai palankus. Savaitgalio pradžioje galimas lietus ir tai gali atsiliepti darbui per treniruotes trasoje.

Kadangi Meksikos GP formatas yra standartinis, tai per tris treniruotes bus galima atlikti nemažai bandymų – taip pat komandos galės išbandyti kito sezono „Pirelli“ C4 padangų prototipus. Kadangi Las Vegas bus visai nauja trasa, o į Brazilijos etapo programą įeis sprintas, tai Meksika yra paskutinis realus šansas atlikti kokius nors bandymus iki sezono finalo Abu Dabyje.

Nors trasa Meksike yra unikali, spėju, kad ji nelabai tiks mūsų FW45 mašinai“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237