Zandvoortas nori iš anksto viską žinoti (3)

Zandvoortas nori iš anksto viską žinoti
logo Balandžio 06 d. 13:01, vvvzandvoort

Olandijos GP etapas yra suplanuotas rugsėjo 5 d., tačiau organizatoriai kol kas nežino, ar galės jie priimti sirgalius. Autodromo direktorius Robertas van Overdijkas tikisi, kad vasaros pradžioje jie jau turės atsakymą ir žinos, kokiu formatu įvyks lenktynių savaitgalis...

Robertas van Overdijkas: „Mes įrodėme, kad autodromas gali dirti pats save išlaikydamas. Bet šis mūsų modelis sugriuvo dėl koronaviruso pandemijos, o realios išlaidos pasirengimui „Formulės-1“ etapui prasidės jau gana greitai.

Prisiminkite pernai metų Australijos GP: varžybas atšaukė paskutiniu metu, o organizatoriai susidūrė su milžiniškomis išlaidomis. Todėl mes norime iš anksto žinoti atsakymą. Jei jo nebus, reikės rimtai pagalvoti, ar verta rizikuoti ruošiantis lenktynėms. Viskas turi būti aišku laiku.

Nenoriu minėti konkrečių skaičių, bet sporto renginių organizatoriai įprastai uždirba ne iš pirmųjų dešimties tūkstančių žiūrovų, bet iš paskutinių 10000. Jei žiūrovų bus mažiau, mums reikės kieno nors pagalbos“.

Kadangi Nyderlandų vyriausybė ir anksto pranešė, kad nesiruošia dalyvauti finansuojant „Formulės-1“ lenktynes, organizatoriai tikisi paramos iš FOM tuo atveju, jei varžybas tektų rengti prieš tuščių tribūnų. R. van Overdijkas nenori galvoti apie lenktynių atšaukimą.

„Mes svarstome įvairiausius scenarijus, - sakė Zandvoorto autodromo vadovas. – Pasakysiu taip: lenktynės gali būti perkeltos į kitą datą rugsėjį ar net į kitą mėnesį. Bet jos būtinai šiemet įvyks“.


Komentarai (3)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas