M. Verstappeno vadybininkas pasiuntė žinutę „Red Bull“ (1)

M. Verstappeno vadybininkas pasiuntė žinutę „Red Bull“
logo 5 val., Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Maxas Verstappenas yra netoli tam tikro pasirinkimo. Jo kontrakte netrukus gali įsigalioti sąlygą nusitraukti kontraktą prie netinkamų „Red Bull“ komandos rezultatų.

Ta proga žinutę per „De Telegraaf“ dienraštį „Red Bull“ komandai pasiuntė daugkartinio čempiono vadybininkas Raymondas Vermeulenas.

„Mes „Red Bull“ komandoje jaučiamės kaip namie...

Visgi puikiai suprantame, kad Maxas Verstappenas negimė tam, jog kovotų kažkur rikiuotės viduryje“, – teigė R. Vermeulenas.

Labiausiai kol kas olandas yra siejamas su „Mercedes“ ekipa.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
egis013
IP: d95347c | 06/27 18:14 Atsakyti
kad tik kitais metais nereiketu kovoti uz f1 ribu. kazkodel alonzo gali vaziuoti su visokiais triperiais, o +1 sek, tik gauna letesi bolida ir baigiasi visi talentai.
×

TOP naujienos