C. Sainzas paaiškino „Ferrari“ pajėgumą Monake

C. Sainzas paaiškino „Ferrari“ pajėgumą Monake
logo 2021 Gegužės 28 d. 11:48, Ferrari

Antroji Carloso Sainzo vieta Monake yra geriausias rezultatas „Ferrari“ komandai šiame sezone, Ispanų lenktynininkas papasakojo, dėl kokių priežasčių Skuderijai pavyko pasiekti didelio greičio miesto trasoje.

Carlosas Sainzas: „Prie tokio gero rezultato privedė kelių faktorių sutapimas. Visų pirma, tai – trasos ypatumai. Dar iki atvažiavimo į Monaką žinojome, kad mūsų automobilis yra labai efektyvus lėtuose posūkiuose, bet kiek iš tiesų mes esame greiti, pavyko pamatyti tik per treniruotes ketvirtadienį.

Jau pirmajame rate išvažiavus iš boksų pajaučiau užtikrintumą bolidu. Ketvirtadienį pavyko surasti teisingus nustatymus, todėl kai Charlesas Leclercas pradėjo darbą antroje sesijoje, jis iš karto važiavo labai greitai. Tai labai teigiamas signalas. Mes galėjome greitai įšildyti padangas, už tai dėkojame mūsų inžinieriams, kurie atsakingi už padangas.

Be to, mums pavyko pasiekti aukšto prispaudžiamosios jėgos lygio trasoje, kur ji yra būtina ir mes gana konkurencingai atrodėme lėtose tiesiosiose. Tokiu būdu, keletas faktorių suėjo į vieną vietą ir tai leido mus pakovoti dėl „pole“ bei pergalės. Komanda gali tuo didžiuotis.

Žinau, kad mes potencialiai galėjome laimėti šias lenktynes. Toks rezultatas būtų dideliu stimulu visai ekipai. Be galiausiai pavyko iškovoti antrąją vietą, užlipti ant podiumo, o tai taip pat didina motyvaciją. Tačiau aš jaučiu rūgščius-saldžius jausmus, kadangi pergalė potencialiai buvo mūsų rankose ir man labai norėjosi pakilti ant podiumo kartu su Charlesu“.

Scuderia Ferrari
Komanda: Scuderia Ferrari 2024 sezono taškai: 120
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: F1-75
Plačiau
Carlosas Sainzas
Pilotas: Carlosas Sainzas 2024 sezono taškai:
Komanda: Ferrari Amžius: 29 m.
Plačiau
Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis
Trasa: Lenktynės vyksta Monte Karlo miesto gatvėmis (Monako GP)
Ilgis: 3,340 km Ratų skaičius: 78
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794