D. Coulthardas: G. Russellui pritrūko patirties (5)

D. Coulthardas: G. Russellui pritrūko patirties
logo Balandžio 19 d. 17:17, Williams

Buvęs „Formulės-1“ pilotas, „Channel 4“ kanalo ekspertas Davidas Coulthardas pakomentavo incidentą tarp George‘o Russello ir Valtteri Botto Imoloje...

Davidas Coulthardas: „Tai buvo ne pats maloniausias momentas George‘ui. Russellas – puikus lenktynininkas ir bÅ«simoji F-1 žvaigždė. Ä®prastai jis elgiasi protingai, bet Imoloje, regis pasidavė emocijoms. Apmąstęs savo veiksmus, jis tikriausiai prisiims šios avarijos liÅ«to dalį kaltės. Jei ne – kils abejonių dėl jo šviesios ateities.

Tikėtina, kad kovos įkarštyje Russellui pasirodė, kad Valtteri Bottas išstÅ«mė jį iš trasos. Bet esminį vaidmenį avarijoje suvaidino tai, jog Russellas važiavo labai dideliu greičiu su aktyvuota DRS, kai judėjo į dešinę. Ten buvo pakankamai vietos jo mašinai, bet George‘as užvažiavo ant baltos linijos ir dviem ratais atsidÅ«rė ant žolės. Dėl to bolidą truktelėjo į šoną ir Bottas gavo šoninį smÅ«gį.

Mano nuomone, šiame incidente buvo daugiau Russello kaltės. Jis suklydo dėl patirties stokos. Griežtai kalbant, jei jÅ«s artimai kovojate su varžovu ir aktyvavote DRS, tai visai nereiškia, kad priešininkas turi jums lengvai užleisti kelią. Bottas tęsė kovą, bet jis neišstÅ«mė George‘o iš trasos“.

Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2021 sezono taškai: 47
Komanda: Mercedes Amžius: 31 m.
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau
"Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola
Trasa: "Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola (Imola)
Ilgis: 4,933 km Ratų skaičius: 62
Plačiau

Komentarai (5)
rupuzgalvis
IP: b73bf5a | 04/20 01:23 Atsakyti
vo nors DC paeme ir pasake tiesiai o tai visas Sky sports teisina brita
Antanėlisė
IP: 78fb31e | 04/19 19:18 Atsakyti
Būtent. Bet Russelo nuomone kaltas Bottas, jį iškeikė ir dar per šalmą daužė. Plius dar ir po lenktynių kaltino. Tai, būtent, visi ir aptarinėja. Kaip kartais per radiją besiputojantiem pilotam sako jų lenktynių vadovai: "keep your head down and race". Tai taip daugumos nuomone turėjo pasielgti Rusellas. O ne kaip boba taškytis ir spjaudytis.
RSFerrari
IP: c58fe84 | 04/19 17:50 Atsakyti
Pavadinčiau lenktyniniu incidentu ir tiek.
Nei vienas nekėlė avarijos specialiai, o tikėtis kad šlapioj trasoj avarijų nebus irgi naivu. Kovojo du pilotai ir kova baigėsi dnf. Shit happens.
Zvejys
IP: b0e5a45 | 04/19 17:49 Atsakyti
I desimtuka senas lapinas:)
deivec
IP: 1353dd0 | 04/19 17:46 Atsakyti
nei prideti, nei atimti....
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas