Griežtas A. Stella: nesame pajėgūs kovoti dėl podiumo

Griežtas A. Stella: nesame pajėgūs kovoti dėl podiumo
logo 2 val., Pirelli nuotr.

McLaren“ komandos vadovas Andrea Stella po lenktynių Austrijoje buvo ganėtinai kategoriškas.

Italas supranta, kad dabartiniai čempionai šiuo metu nėra pajėgūs kovoti dėl pirmų pozicijų rikiuotėje.

„Turime susitaikyti su tuo faktu, kad mūsų konkurencingumas nėra toks, jog galėtume šiuo metu kovoti dėl vietos ant podiumo, nebent atsiranda situacijos kaip Barselonoje, kur mūsų konkurentai susiduria su patikimumo problemomis.

Mūsų misija yra aiški. Mums reikia šiai mašinai pridėti galingumo, o atnaujinimai artimiausiu metu ateis. Reikia pataikyti“, – trumpai situaciją komentavo „McLaren“ vadovas.

Oscaras Piastris šiose lenktynėse užėmė 4 vietą, o Lando Norrisas buvo 7-as.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas