Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vakg
IP: a269e0f | 06/27 18:45 Atsakyti
Matosi, kas yra tikri cempai - spaudžia tiek, kiek reikia ir moka nesusimuryti i siena svarbiausiame rate. Na, o sintetika sienoje ir zvyre. Kaip ir turi buti.
Stingeris
IP: 0ff3cbb | 06/27 18:44 Atsakyti
Ferrari turbut bijojo kad nenusprogtu naujasis motoras. Paskutiniam run'e turbut kai saka acuko kranelius
f40
IP: 31b4f1f | 06/27 18:40 Atsakyti
YZF
06/27 18:33

Vel lasarai pasiseke. Jeigu Max'as nebutu spinines, tai sedetu penktas... skaityti daugiau

lasarai pasiseke,kad i top 10 praslydo... bet gal nebutu tackes sudauzes?...
SmoothOperator
IP: 6a7e3e6 | 06/27 18:37 Atsakyti
Laukia įdomios gonkės. Merc vs Ferrari, Ham vs Lec.
dfsdf
IP: 56ea671 | 06/27 18:35 Atsakyti
Kimis budamas prieki Russelo gavo dou*** yellow, but Russelui single yellow? Bullshiet.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:35 Atsakyti
Dantes
06/27 18:11

Eik botus pajungt savo :D matau ragebaiting suveikė.

Juokiasi puodas kad katilas juodas
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:33 Atsakyti
Vel lasarai pasiseke. Jeigu Max'as nebutu spinines, tai sedetu penktas ir galetu sekti pasakas apie atsigavimus.
Ričkelė
IP: af5058e | 06/27 18:18 Atsakyti
Labai aiškiai matėsi, Verstapenas atsitrenkęs į sieną, trasos ekranai žali ir pravažiuoja Russellas
Dd
IP: d892a67 | 06/27 18:18 Atsakyti
a9
06/27 18:05

Neimanoma padaryti greičiausio rato, atleidus gazą prieš paskutinį... skaityti daugiau

Čia juk Britas. Jie nebaudžemi😃
Swaggy
IP: a99561d | 06/27 18:15 Atsakyti
Monaco nesąmonės dabar čia Russellas išvengė doub.le yellow flags kažkaip 🤣🤣. Anyways tikiuosiu Lewis dar labiau sumažins atsilikimą nuo Kimi!
kart
IP: ff4c1cb | 06/27 18:15 Atsakyti
Dantes
06/27 18:11

Eik botus pajungt savo :D matau ragebaiting suveikė.

Tai kad jūs čia visi prisikūrę naujų accountų, nes vardai vis kiti, bet kliedesiai tie patys jau n metų.
Dantes
IP: 346f499 | 06/27 18:11 Atsakyti
OdisejaSS
06/27 18:09

Psichinio ligonio rašliava

Eik botus pajungt savo :D matau ragebaiting suveikė.
Dantes
IP: 346f499 | 06/27 18:10 Atsakyti
Labai įdomiai iš Sky pasakė - Nesvarbu kad marshallo postas rodė geltoną vėliavą, jeigu on the data nebuvo geltonos vėliavos (T.Y kaip suprantu telemetrijoje gal?) tai tada ratas bus įskaitomas, ir pagal Sky sakė jog telemetrijoje nebuvo geltonos vėliavos kai GR važiavo pro tą sektorių. Nesueina galai niekaip, bet I guess įmanoma, tik jeigu jis atleido gazą - nesuprantu kaip tokį ratą išspaudė.
Babajus
IP: 5c5438c | 06/27 18:09 Atsakyti
Užprotestuos kiti ir liks su baranka o ne pole
Fia bs
IP: 181cb29 | 06/27 18:09 Atsakyti
Čia tokia nesąmonė....ką jis atleido ? Tempia už ausų tą nevykelį
OdisejaSS
IP: aec8cab | 06/27 18:09 Atsakyti
Dantes
06/27 18:05

Kokia intriga, koks Ferrari comeback paskutiniam rate, visiškai iš n... skaityti daugiau

Psichinio ligonio rašliava
a9
IP: 552d016 | 06/27 18:09 Atsakyti
Mistika kaip Russelo ratą užskaitė.
YZF
IP: 20135ae | 06/27 18:08 Atsakyti
a9
06/27 18:05

Neimanoma padaryti greičiausio rato, atleidus gazą prieš paskutinį... skaityti daugiau

Imanoma jeigu varai tokiu greiciu kad esi priekyje puse sekundes
Apkaba
IP: cd4db2a | 06/27 18:08 Atsakyti
Puiki kvalifikacija, Ferrari savaitgalio eigoje grįžta savo tempu prie lyderių, o sekmadieniais dar greitesni būna. Lec ir tas mašinos pagaliau nesudaužė ir mėgstamiausioj trasoj vos vos apsilenkė pensininką nevažiuojantį, bet medalius dalins rytoj, todėl kova tęsiasi toliau. 81 taško deficitas - nenustebsiu kad geresnę taktiką turės Hamis. Rytoj vėl nusimato italijos himnas Ferrari garbei.
ixius
IP: 0f4675f | 06/27 18:08 Atsakyti
Kažkoks absurdas atleido raselui - tipo atleido jis pedali...

TOP naujienos