G. Russellas: tikiuosi vietos dešimtuke

G. Russellas: tikiuosi vietos dešimtuke
logo Balandžio 17 d. 19:09, Williams

„Williams“ pilotas užėmė 12-tą vietą kvalifikacijoje per Emilijos-Romanijos GP, tačiau jam pritrÅ«ko tik 0, 123 sek. iki patekimo į trečiąjį segmentą. Britas pažymėjo, kad savaitgalio pradžioje jis nusileido savo kolegai Nicholas‘ui Latifi, bet lemiamu momentu smarkiai pasitempė.

„Dar prieš etapą aš pradėjau galvoti, kad mes turime realų šansą patekti į kvalifikacijos finalą ir lenktynėse uždirbti taškų, - sakė G. Russellas. – O per treniruotes pradėjau galvoti, kad patekimas ir į kvalifikacijos antrą dalį bus didelė laimė. Nicholas‘as beveik kiekviename rate buvo greitesnis už mane. Ir aš nesupratau, kodėl.

Atrodo, kad mašina nėra bloga, pilotuoju normaliai, o Latifi mane vis lenkė 3-4 dešimtosiomis. Per antrą sesiją viskas staiga pradėjo netikėtai gerėti. Aš net norėjau antram bandymui išvažiuoti su vidutinėmis padangomis, todėl kad su jomis aš buvau 10 ir 11-tas.

Galiausiai mes pasirinkome minkštąsias ir aš rezultatą pagerinau 0,3 sek. Apskritai, 12-ta vieta – tai kur kas geriau, nei aš galvojau prieš kvalifikaciją“.

Russellas tikisi, kad lenktynėse jis galės pasirodyti dar geriau nei kvalifikacijoje: „Lenktynių režimu mÅ«sų bolidas dirba geriau nei kvalifikaciniu. MÅ«sų bolidas yra vienas iš greičiausių tiesiosiose. Todėl visa tai žada neblogą rezultatą, gal net taškuose. Be to, ši trasa mums tinka labiausiai visame sezono tvarkaraštyje. Tikiuosi, kad mes visą sezoną kovosime dėl 11-13 vietų, o kai kada bandysime patekti ir į dešimtuką“.

Williams Grand Prix Engineering Limited
Komanda: Williams Grand Prix Engineering Limited 2021 sezono taškai: 0
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: FW43B
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2021 sezono taškai: 0
Komanda: Williams Amžius: 23 m.
Plačiau
"Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola
Trasa: "Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola (Imola)
Ilgis: 4,933 km Ratų skaičius: 62
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas