G. Steineris prašė, kad „Alfa Romeo“ neskelbtų kito sezono sudėties

G. Steineris prašė, kad „Alfa Romeo“ neskelbtų kito sezono sudėties
logo 2020 Lapkričio 04 d. 17:42, Haas

Haas“ komanda praėjusią savaitę paskelbė, kad po šio sezono bus atsisveikinta su pilotais Kevinu Magnussenu ir Romainu Grosjeanu. Tiesa, kas pakeis patyrusius lenktyninkus – iki šiol nėra žinoma.

Vis tik praktiškai nėra abejonių, kad dvi laisvas vietas „Haas“ ekipoje užims jaunieji pilotai Mickas Schumacheris ir Nikita Mazepinas. Šiuos gandus dar labiau paaštrino tai, kad „Alfa Romeo“ neseniai paskelbė, jog Kimi Raikkonenas ir Antonio Giovinazzi liks komandoje kitą sezoną, nors ilgą laiką buvo kalbama, kad pastarojo vietą gali užimti būtent M. Schumacheris.

„Haas“ vadovas Guentheris Steineris prieš kurį laiką užsiminė, kad komandoje kitą sezoną galime išvysti du debiutantus, tačiau italas nesiruošia jų pristatyti iki dabartinio čempionato pabaigos. Maža to, G. Steineris atskleidė, kad prašė „Alfa Romeo“ vadovo atidėti naujienų apie pratęstas sutartis su savo pilotais paskelbimą.

„Prašiau Frederico Vasseuro palaukti ir neskelbti naujienų apie kito sezono komandos sudėtį. Akivaizdu, kad mano prašymas nebuvo išgirstas. Mūsų planas ir toliau lieka toks pat – komandos sudėtį pristatysime po sezono“, – situaciją komentavo „Haas“ vadovas.

G. Steineris taip pat nėra linkęs komentuoti gandų apie M. Schumacherio atvykimą į jo komandą.

„Mickas yra „Ferrari“ pilotas. Šiuo metu vyksta daug įvairiausių dalykų, bet jis vis dar yra kitos komandos lenktynininkas“, – pridėjo italas.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas