H. Marko: T. Wolffo komentarai apie mūsų partnerystę su VW - visiška nesąmonė (4)

H. Marko: T. Wolffo komentarai apie mūsų partnerystę su VW - visiška nesąmonė
logo Gegužės 13 d. 21:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko „Mercedes“ vadovo Toto Wolffo komentarus apie „Red Bull“ ir vokiečių automobilio gamintojo galimą partnerystę pavadino „visiška nesąmone“.

Po to, kai pasibaigus šių metų sezonui iš čempionato pasitrauks „Honda“, japonų variklius į savo rankas perims „Red Bull Powertrains“. „Red Bull“ toliau naudos šiuos motorus iki 2024 m. galo. O vėliau į bolidus montuos savo pačių skurtus variklius.

T. Wolffas pareiškė, kad nuo 2025 m. „Red Bull“ variklių projektą gali vystyti kartu su „Volkswagen“. Tačiau H. Marko tokius „Mercedes“ vadovo komentarus pavadino „visiška nesąmone“.

„Jis labai subtiliai pareiškė, kad mes, gavę variklių patentą iš „Honda“, vėliau galėtume jį perduoti VW. Tai visiška nesąmonė. Tai būtų nesąžininga ir mes tikrai neketiname to daryti. Kol galioja dabartinės taisyklės, mes esame atsakingi už tuos variklius“, - teigė H. Marko.

„Tačiau ateityje neatmetame galimybės pradėti partnerystę. Galbūt dėl kitokio pavadinimo ar ko nors daugiau. Viskas įmanoma siekiant sumažinti mūsų išlaidas. Bet ar tai bus partnerystė su jau paminėtu gamintoju, ar kuo nors kitu, laikas parodys.“

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 344.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau

Komentarai (4)
:)
IP: 9ba4571 | 05/15 10:04 Atsakyti
Sundaktarelis eilini karta pasiputojo, bet kai geriau pagalvoji, tai jis nieko nepasake.
efk0nas
IP: ce110a9 | 05/14 08:40 Atsakyti
Helmutėlis - melagėlis
Sharingan
IP: fa3679c | 05/14 08:37 Atsakyti
Marko neatmetė tos versijos - tiesiog papurkštavo kad tiksliai įvardintas brandas - o tokia reakcija gali būti ir dėl to kad Toto pataikė
Wwweee
IP: 0fa7786 | 05/14 00:39 Atsakyti
Toto tiesiog pasake ka pats darytu ju vietoje! Butu nuostabu kad vw isitrauktu ir nupestu mersams plunksnas
×

TOP naujienos