J. Villeneuve'as: M. Verstappenas yra tikra mašina

J. Villeneuve'as: M. Verstappenas yra tikra mašina
logo Rugpjūčio 02 d. 12:36, Pirelli

1997 metų „Formulės-1“ pasaulio čempionas Jaquesas Villeneuve'as kalbėjo apie Vengrijos GP rezultatus ir neslėpė, kad Maxo Verstappeno pasirodymai šiais metais palieka įspÅ«dį.

Jaquesas Villeneuve'as: „Jei nuo atskirų lenktynių pereisime prie vaizdo apskritai, buvo galima laukti didesnės intrigos kovoje dėl čempiono titulo. Naujosios taisyklės veikia, lenktynininkai gali smarkiau persekioti vienas kitą, labiau agresyviau elgtis trasoje. Tai šaunu. Matėme keletą įdomių dvikovų tarp „Red Bull“ ir „Ferrari“. „Ferrari“ nenusileidžia greičiu, o gal yra ir greitesnė, bet asmeninėje įskaitoje ir Konstruktorių taurėje „Red Bull“ turi milžinišką persvarą.

Dar niekas nenuspręsta, priekyje – dar daug lenktynių, bet jei dabartinė tendencija pasiliks, jei Verstappenas toliau važiuos tokiame lygyje, o „Red Bull“ toliau modernizuos automobilį, sustabdyti juos bus be galo sunku.

Maxas yra tikra mašina. Jis net visai nepavargo po lenktynių. Manau, kad jam nereikia jokių atostogų. Šiais metais jis yra labai stiprus, o jo komanda nedaro klaidų. Jei kas nors vyksta ne taip, „Red Bull“ visada sukuria sąlygas viskam ištaisyti. Vengrijoje jis paprasčiausiai galėjo minimizuoti kvalifikacijoje patirtus nuostolius, jam visai nebuvo bÅ«tina nugalėti, bet jis laimėjo. Toks yra „Red Bull“ požiÅ«ris – jie neprisiima spaudimo naštos ir po to puikiai važiuoja varžybose.

Atrodo, jog bolidas vis labiau ir labiau tinka Verstappenui, o Sergio Perezas kažkiek prarado greičio po Monako, o tai yra keistoka. Nuo to meto, kai mašina buvo modernizuota, Verstappenui tapo lengviau, o Perezui – sudėtingiau, nors sezono pradžioje buvo atvirkšÄiai.

Vengrijoje nustebino kai kurių komandų sprendimai. „Formulė-1“ yra pasaulio automobilių sporto viršÅ«nė, čia viskas yra pačiu aukšÄiausiu lygiu – geriausi lenktynininkai, mechanikai, inžinieriai ir strategai. Kaip galėjo kelios komandos, ne vien „Ferrari“, priimti sprendimą pereiti prie kietųjų padangų, kai „Alpine“ pavyzdžiu buvo aiškiai matyti, kad šios padangos labai lėtos? Gal jie nežiÅ«rėjo, kas dedasi lenktynėse? Nesuvokiama, kad tai gali vykti sporte, kuriame dirba patys geriausi iš geriausių.

Viskas Budapešte vyko puikiai. Aš niekada anksčiau nemačiau tiek daug žmonių Vengrijos GP etape. Po labai gražios pirmosios sezono dalies „Formulė-1“ nusipelnė atostogų, o mes lauksime tęsinio“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 431
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 258
Komanda: Red Bull Amžius: 24 m.
Plačiau
„Hungaroring", Budapeštas
Trasa: „Hungaroring", Budapeštas (Vengrijos GP)
Ilgis: 4,381 km Ratų skaičius: 70
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas