P.S. Nelaisvas: dabar kaip ti...skaityti daugiauSvajoti nedraudžiama :D
P.S. Nelaisvas: dabar kaip tik užsiėmęs, erzindamas vieną pienburnį pridūrką, kuris įsivaizduoja žiūrėjęs F1 dar prieš savo gimimą :D Bet bent jau sąrašus sudarinėja... turi perspektyvų, gal kada net to seno saito pridūrko su "overolais" lygį pasieks...
Sveikas prisijungęs prie sąrašo, pravirkdžiusį tą jobnutą :D
Nu ką - laisvas smurgliau. Aš 90 uju eros ir tais laikais nebuvo DI,...skaityti daugiauNu ką - laisvas smurgliau. Aš 90 uju eros ir tais laikais nebuvo DI, todel ir dabar tokiais dalykais man nereikia naudotis, kad atrasyt, nes as per daug mates sito sporto esu.
Tai sąrašas su kuriais neverta gaišt laiko arba vaikai arba adaptai.
Svajoti nedraudžiama :D
P.S. Nelaisvas: dabar kaip tik užsiėmęs, erzindamas vieną pienburnį pridūrką, kuris įsivaizduoja žiūrėjęs F1 dar prieš savo gimimą :D Bet bent jau sąrašus sudarinėja... turi perspektyvų, gal kada net to seno saito pridūrko su "overolais" lygį pasieks...
Sąrašinis :D "... stebiu nuo 97..." :D Rimčiau atrodei, kai su AI ...skaityti daugiauSąrašinis :D "... stebiu nuo 97..." :D Rimčiau atrodei, kai su AI atrašinėji, nei čia dabar savo fantazijas skleisdamas :D
Nu ką - laisvas smurgliau. Aš 90 uju eros ir tais laikais nebuvo DI, todel ir dabar tokiais dalykais man nereikia naudotis, kad atrasyt, nes as per daug mates sito sporto esu.
Prie ko čia tas chatgtp? Aš F1 stebiu nuo 97 ir matęs nuo šio laik...skaityti daugiauPrie ko čia tas chatgtp? Aš F1 stebiu nuo 97 ir matęs nuo šio laikotarpio viską, o tas etapas labai įsimintinas kaip ir visas sezonas Golden F1 era. Bet tau vaikeli pasibaigė mandrumas? Svelnus pasidarei prieš dėde jau? Prie rimto sąrašo prisijunkt nori?
Gražiuolių sąrašas
SmoothOperator [IP: 5c2f80a]
Ka [IP: f349196]
Sąrašinis :D "... stebiu nuo 97..." :D Rimčiau atrodei, kai su AI atrašinėji, nei čia dabar savo fantazijas skleisdamas :D
Be chatgpt net komentaro nesugebi atrašyt... Rimtas... :D Eik Vilko k...skaityti daugiauBe chatgpt net komentaro nesugebi atrašyt... Rimtas... :D Eik Vilko komentarą paskaityk, ką tik įkėlė :D
Prie ko čia tas chatgtp? Aš F1 stebiu nuo 97 ir matęs nuo šio laikotarpio viską, o tas etapas labai įsimintinas kaip ir visas sezonas Golden F1 era. Bet tau vaikeli pasibaigė mandrumas? Svelnus pasidarei prieš dėde jau? Prie rimto sąrašo prisijunkt nori?
Gražiuolių sąrašas
SmoothOperator [IP: 5c2f80a]
Ka [IP: f349196]
Jo Europos GP 2007 per lietų, geros lenktynės, vieną gražino, nes ...skaityti daugiauJo Europos GP 2007 per lietų, geros lenktynės, vieną gražino, nes variklis nepagesintas buvo, kas tas pilotas, pasakyk visiem garsiai. Ne visi tiek Formulės 1 matę kiek tu.
O kur buvo buvo Maxas 2007 tėvo kiaušuose dar ar jau daužė jį tėvas su lazda, kad nepavairuoja kartingo?
Be chatgpt net komentaro nesugebi atrašyt... Rimtas... :D Eik Vilko komentarą paskaityk, ką tik įkėlė :D
No, Michael, no, no, Michael, that was so not right...
Tik prim...skaityti daugiauNo, Michael, no, no, Michael, that was so not right...
Tik priminsiu, kad vienintelis pilotas, traktoriu grąžintas į trasą, kuriam leista tęsti lenktynes yra ne MV...
Jo Europos GP 2007 per lietų, geros lenktynės, vieną gražino, nes variklis nepagesintas buvo, kas tas pilotas, pasakyk visiem garsiai. Ne visi tiek Formulės 1 matę kiek tu.
O kur buvo buvo Maxas 2007 tėvo kiaušuose dar ar jau daužė jį tėvas su lazda, kad nepavairuoja kartingo?
Butu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltona...skaityti daugiauButu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltonas Barselonoje, butu irgi pirmas atvaziaves. Kuris geresnis siandien pamateme kaip Max'as Hamiltona padare. End of story.
Būtų Kimis gavęs nemoka sustojimą būtų aplenkęs abu, kas jei močiutė kiaušinius turėtų būtų diedukas
Negaliu to etapo žiūrėt, ten blogiausias teisėjų sprendimas priim...skaityti daugiauNegaliu to etapo žiūrėt, ten blogiausias teisėjų sprendimas priimtas istorijoje. Bet geriausias show padarytas apie F1 prie amerikiečiu savininkų.
Kitos disciplinos turės pavyzdį, kaip padaryt show, kurio niekas nepamirš.
No, Michael, no, no, Michael, that was so not right...
Tik priminsiu, kad vienintelis pilotas, traktoriu grąžintas į trasą, kuriam leista tęsti lenktynes yra ne MV...
Eik Abu Dhabi 2021 paskutinį ratą pažiūrėt, kol mama ekranų neat...skaityti daugiauEik Abu Dhabi 2021 paskutinį ratą pažiūrėt, kol mama ekranų neatėmė ;)
Negaliu to etapo žiūrėt, ten blogiausias teisėjų sprendimas priimtas istorijoje. Bet geriausias show padarytas apie F1 prie amerikiečiu savininkų.
Kitos disciplinos turės pavyzdį, kaip padaryt show, kurio niekas nepamirš.
Nemokamo sustojimo diskusijos jau buvo paneigtos analizėmis ir simuli...skaityti daugiauNemokamo sustojimo diskusijos jau buvo paneigtos analizėmis ir simuliacijomis, kad vistiek būtų laimėjęs. Todėl šita tema turi būti uždaryta, tai jau istorija.
Tik atveriu akis - šiandien greičiausias ir tikrasis nugalėtojas turėjo būti Antonelis jei kalbant kas yra King of Austra Ring greičio prasme.
Dar primink kas geresnis buvo Kanadoje tarp jų Ham vs Ver dvikovoje? Nors nereikia, nes tai pasaka be pabaigos.
Eik Abu Dhabi 2021 paskutinį ratą pažiūrėt, kol mama ekranų neatėmė ;)
Butu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltona...skaityti daugiauButu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltonas Barselonoje, butu irgi pirmas atvaziaves. Kuris geresnis siandien pamateme kaip Max'as Hamiltona padare. End of story.
Nemokamo sustojimo diskusijos jau buvo paneigtos analizėmis ir simuliacijomis, kad vistiek būtų laimėjęs. Todėl šita tema turi būti uždaryta, tai jau istorija.
Tik atveriu akis - šiandien greičiausias ir tikrasis nugalėtojas turėjo būti Antonelis jei kalbant kas yra King of Austra Ring greičio prasme.
Dar primink kas geresnis buvo Kanadoje tarp jų Ham vs Ver dvikovoje? Nors nereikia, nes tai pasaka be pabaigos.
Puikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasir...skaityti daugiauPuikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasirodyti - laimėti ir +20 sek užkrauti.
Verstapenas geras, bet Hamiltonas - geresnis.
P.S. tik šiaip sakau.
Antra vieta - pralaimėtojo rezultatas, tai gal ir ne toks puikus tas pasirodymas.
Butu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltonas Barselonoje, butu irgi pirmas atvaziaves. Kuris geresnis siandien pamateme kaip Max'as Hamiltona padare. End of story.
Puikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasir...skaityti daugiauPuikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasirodyti - laimėti ir +20 sek užkrauti.
Verstapenas geras, bet Hamiltonas - geresnis.
P.S. tik šiaip sakau.
Antra vieta - pralaimėtojo rezultatas, tai gal ir ne toks puikus tas pasirodymas.
Svarbu, kad 5 vieta geresniam yra ne pralaimėtojo rezultatas :)
M. Verstappenas: antroji vieta – labai pozityvus ženklas „Red Bull“ komandai (20)
Sveikas prisijungęs prie sąrašo, pravirkdžiusį tą jobnutą :D
Dėl visa ko:
Apkaba, jei kyla kokių savidestrukcinių minčių, pasiskambink: "Jaunimo linija" 0 800 28888...
Svajoti nedraudžiama :D
P.S. Nelaisvas: dabar kaip ti... skaityti daugiau
Nu ką - laisvas smurgliau. Aš 90 uju eros ir tais laikais nebuvo DI,... skaityti daugiau
P.S. Nelaisvas: dabar kaip tik užsiėmęs, erzindamas vieną pienburnį pridūrką, kuris įsivaizduoja žiūrėjęs F1 dar prieš savo gimimą :D Bet bent jau sąrašus sudarinėja... turi perspektyvų, gal kada net to seno saito pridūrko su "overolais" lygį pasieks...
Sąrašinis :D "... stebiu nuo 97..." :D Rimčiau atrodei, kai su AI ... skaityti daugiau
Laisvas
Gražiuolių sąrašas
SmoothOperator [IP: 5c2f80a]
Ka [IP: f349196]
PK [IP: e2f3cbe]
Tai sąrašas su kuriais neverta gaišt laiko arba vaikai arba adaptai.
Prie ko čia tas chatgtp? Aš F1 stebiu nuo 97 ir matęs nuo šio laik... skaityti daugiau
Be chatgpt net komentaro nesugebi atrašyt... Rimtas... :D Eik Vilko k... skaityti daugiau
Gražiuolių sąrašas
SmoothOperator [IP: 5c2f80a]
Ka [IP: f349196]
Be chatgpt net komentaro nesugebi atrašyt... Rimtas... :D Eik Vilko k... skaityti daugiau
Jo Europos GP 2007 per lietų, geros lenktynės, vieną gražino, nes ... skaityti daugiau
No, Michael, no, no, Michael, that was so not right...
Tik prim... skaityti daugiau
O kur buvo buvo Maxas 2007 tėvo kiaušuose dar ar jau daužė jį tėvas su lazda, kad nepavairuoja kartingo?
Butu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltona... skaityti daugiau
Negaliu to etapo žiūrėt, ten blogiausias teisėjų sprendimas priim... skaityti daugiau
Tik priminsiu, kad vienintelis pilotas, traktoriu grąžintas į trasą, kuriam leista tęsti lenktynes yra ne MV...
Eik Abu Dhabi 2021 paskutinį ratą pažiūrėt, kol mama ekranų neat... skaityti daugiau
Kitos disciplinos turės pavyzdį, kaip padaryt show, kurio niekas nepamirš.
Nemokamo sustojimo diskusijos jau buvo paneigtos analizėmis ir simuli... skaityti daugiau
Butu siandien Max'as gaves nemokama sustojima, kaip kad gavo Hamiltona... skaityti daugiau
Tik atveriu akis - šiandien greičiausias ir tikrasis nugalėtojas turėjo būti Antonelis jei kalbant kas yra King of Austra Ring greičio prasme.
Dar primink kas geresnis buvo Kanadoje tarp jų Ham vs Ver dvikovoje? Nors nereikia, nes tai pasaka be pabaigos.
Puikus pasirodymas ir visai netoli nuo Mersu. Geros lenktynes.
Puikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasir... skaityti daugiau
Puikus pasirodymas. Bet Hamiltonas sugebėjo puikiau Barselonoje pasir... skaityti daugiau
Verstapenas geras, bet Hamiltonas - geresnis.
P.S. tik šiaip sakau.
Antra vieta - pralaimėtojo rezultatas, tai gal ir ne toks puikus tas pasirodymas.