„Red Bull“ naujam projektui ieško geriausių talentų

„Red Bull“ naujam projektui ieško geriausių talentų
logo Balandžio 22 d. 21:24, Getty Images / Red Bull Content Pool

Besiruošdama kitais metais perimti „Honda“ variklių projektą į savo rankas, „Red Bull“ ieško „geriausių talentų“ savo naujam jėgainių padaliniui.

Prieš kelias dienas, netoli pagrindinės komandos bazės Milton Keynese, prasidėjo naujo pastato statybos, kuriame ateityje įsikurs „Red Bull Powertrains“ padalinys.

„Red Bull“ yra žinoma kaip ta komanda, kuri gali sukurti gerą bolido važiuoklę. Tad ekipa nori, kad naujasis padalinys būtų ne ką prastesnis.

„Mes ketiname taikyti tą pačią filosofiją naujam padaliniui kaip ir važiuoklės skyriui. Tad mūsų tikslas, taip pat kaip buvo su važiuoklės specialistais, prisivilioti į savo gretas tinkamus žmones, geriausius talentus“, - kalbėjo „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris.

Pastačius naują pastatą, skirtą jėgainių projektui, „Red Bull“ taps antra F-1 komanda, kuri turės greta vienas kito esančius važiuoklės ir variklių padalinius. Tuo iki šiol gali pasigirti tik „Ferrari“.

„F-1 vis dar yra komandinis sportas. Tai žmonių sportas. Ir tai viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurių padalinius įkurdinome savo Milton Keyneso teritorijoje. Taip siekiame užtikrinti geresnę važiuoklės ir jėgainės integraciją.“

C. Horneris tikisi, kad kurdama tiek važiuokles, tiek variklius, „Red Bull“ galės pasiekti geresnių rezultatų.

„Tai nepaprastai įdomu. Žinoma, susitarimas dėl draudimo tobulinti variklius sezono metu buvo svarbus, bet tai tik tarpinis laikotarpis. Tačiau reikia nepamiršti, kad ateityje naudosime naujo formato variklius, kad ir kada tai bebūtų, galbūt 2025 m., mes tam būsime pasiruošę ir turėsime tinkamą struktūrą.“

„Iš „Honda“ paveldėsime keletą puikių žmonių ir talentų, tačiau esame pasiryžę užtikrinti, kad tinkami žmonės užimtų tinkamas pareigas ir būtų efektyviai integruoti į važiuoklės kūrimo procesą.“

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 364.5
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas