S. Perezas: dar pusė rato ir būčiau aplenkęs V. Bottą

S. Perezas: dar pusė rato ir būčiau aplenkęs V. Bottą
logo 2021 Birželio 27 d. 18:27, Pixabay

Startavęs iš 4-ios pozicijos 10-ame lenktynių rate, meksikietis S. Perezas aplenkė L. Norrisą, o jau kitame rate tą patį padarė ir „Mercedes“ pilotas V. Bottas. 

Pirmasis iš lyderių stojęs S. Perezas techninio aptarnavimo juostoje užtruko ilgiau nei planuota: techninis aptarnavimas truko neįprastai ilgai - 4,8 sekundės. Reaguodama į tai, kitame rate į boksus savo lenktynininką V. Bottą aptarnavimui pakvietė „Mercedes“ komanda. Po 2,6 trukusio techninio aptarnavimo grįžęs į trasą suomis buvo pozicija aukščiau už S. Perezą. 

55 lenktynių rate, „Red Bull“ antrajam sustojimui pakvietė S. Perezą, norėdama suteikti jam galimybę šviežesnių padangų dėka lenktynių pabaigoje susigrąžinti prarastą poziciją V. Bottui. Meksikiečiui sugrįžus į lenktynes, jį ir suomį skyrė 20 sekundžių. Paskutiniame rate šiuos du sportininkus skyrė jau mažiau nei sekundė, bet S. Perezui pritrūko laiko įveikti varžovui. 

„Man pritrūko pusės rato ir aš būčiau įveikęs V. Bottą“, - po rungtynių komentavo S. Perezas ir tęsė toliau. 

„Manau, kad buvo teisingas sprendimas pasirinkti tokią sustojimų taktiką lenktynėms. Manėme, kad man pavyks priartėti prie Botto šiek tiek greičiau, o tada atakuoti, bet nepavyko to padaryti.“

„Gaila, kad pirmasis apsilankymas boksuose buvo toks lėtas. Mūsų vyrai - tikri profesionalai ir jie dirba labai kokybiškai, tačiau šiandieninis ilgas sustojimas mums kainavo brangiai, nes netekome turėtos pozicijos. Bet kokiu atveju, esame komanda, pasimokysime iš savo klaidų ir sugrįšime stipresni“, - pridūrė S. Perezas.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 7
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332