T. Wolffas nenori S. Perezo avarijos Monake tyrimo (6)

T. Wolffas nenori S. Perezo avarijos Monake tyrimo
logo 2022 Lapkričio 19 d. 14:28, Jiri Krenek for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd.

Abu Dabio GP savaitgalio metu FIA prezidentas Mohammedas Ben Sulayemas pareiškė, kad federacija yra pasirengusi atlikti „Red Bull“ piloto Sergio Perezo avarijos per kvalifikaciją Monake tyrimą, jei kuri nors komanda pateiks oficialų skundą.

Šią avariją visi prisiminė po Brazilijos GP, kur Maxas Verstappenas bÅ«tent dėl šio incidento atsisakė įvykdyti komandos įsakymą praleisti į priekį komandos kolegą S. Perezą.
Spaudos konferencijoje Abu Dabyje „Mercedes“ komandos vadovas Toto Wolffas pareiškė, kad dėl riboto GPS funkcionalumo Monake įrodyti ką nors bÅ«tų labai sunku.

Toto Wolffas: „Mes neturime jokių duomenų, bet Monake visuomet bÅ«na blogai su GPS. Aš seniai pažįstu Sergio, ar išdrįstų lenktynininkas specialiai rėžtis į sieną, rizikuodamas sugadinti pavarų dėžę? Po tokio incidento jis galėjo labai lengvai nusiristi į peletono galą dėl apgadinto bolido. Jei jis tikrai norėjo sustabdyti bolidą greitajame rate, tai tai jis galėjo pasirinkti visai kitokį bÅ«dą.

Per paskutines kelias savaites apskritai aplink „Red Bull“ komandą buvo ne viena PR krizė, nemanau, kad jiems reikia dar vienos.

Man patinka idėja anuliuoti sportininko geriausią ratą tam lenktynininkui, kuris tapo raudonų vėliavų atsiradimo kaltininku kvalifikacijoje. Atrodo, kad toks požiÅ«ris taikomas „Formulėje-E“ ir mes galėtumėm tai realizuoti“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2023 sezono taškai: 1
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2023 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau


Komentarai (6)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
GU38
IP: 881e23d | 11/20 14:01 Atsakyti
eustachijus
11/19 19:26

https://youtu.b... skaityti daugiau

Po atiduotos pergalės "supertalentui" Barcelonoje, žinoma, kad įtampa yra didesnė (t.y. tikimybė "pjauti grybą" yra didesnė). Perezas į T8 posūkį paskutiniu bandymu "įėjo" mažesniu greičiu nei ankstesniame rate, tad gal taip nevykusiai bandė padidinti greitį dar iki posūkio viršūnės.
eustachijus
IP: 9f68ab4 | 11/19 19:26 Atsakyti
https://youtu.be/fFImqBddhfs
Kaži ką čikitas teisėjam aiškintų ko taip anksti gazą užgulė. Padaugino tekilos realiausias variantas
eustachijus
IP: 9f68ab4 | 11/19 19:14 Atsakyti
"Klaida" ten tokia,kokių penkiamečiai nedaro. Numyžo pilnai gazą lėtam posūkiui neprasidėjus. Apie kokią telemetriją volfgangas kalba,kai youtube ją matom ir prieš tunelį dar vikruntasas. Beje laisvai ten buvo galima apsieiti ir be smūgio,o tik apsisukti.nepaėjo. o dėl pratesto kontrakto,jo visos detalės buvo sutartos dar prieš monaką ir anonsuotas buvo. Rb komandai nebuvo didelio kriminalo,tik maxui neparanku. Būtų kriminalas jei nepratestų kontrakto tik dėl to ir pradėtų lysti galai. Wolfo pozicija irgi aiški nenori tepti korupcija čempionato,kurio dalinis savininkas yra.
Apie nesavanaudžius tokio lygio sporte reikėtų užmiršti tas pats cheko padėjo ver abu dabyje ,nes komanda,kuri moka jam liepė,pats nieko neprarado tik išlošė respekto sau. Net paprastam gyvenime kiek žmonių realiai padedančių? Net mergą daboji,kad pst gautum. Krepšinyje irgi pasuoji,nes pats nesugebi įmesti ir loši ant pagalbininko rolės :D
Zeto
IP: 7405d49 | 11/19 17:43 Atsakyti
Michaelis buvo nesvariu darbeliu ekspertas ir buvo su ferariu parodes, kaip monake, be jokiu riziku, reikia nutraukti kvalifikacija, kai tau to reikia.. Todel turint toki pavyzdi, nemanau, kad Perezo avarija buvo tycine
ddt
IP: ca1c225 | 11/19 17:25 Atsakyti
Sulayem'as nepareiškė, kad yra pasirengęs. Jis pareiškė, "jei kas nors kreipsis".
bubis69
IP: 279eb2d | 11/19 14:44 Atsakyti
Ir ypač kai po monako pasirašo su red bull naują sutartį. Mmmm, taip, tikrai taip vyksta dalykai, sudaužai mašiną, sutrugdai "pašikniukui" pagerint ratą ir gauni naują sutartį. Super :)
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392