D. Valsecchi įsitikinęs, kad Imoloje nugalės M. Verstappenas (4)

D. Valsecchi įsitikinęs, kad Imoloje nugalės M. Verstappenas
logo Balandžio 15 d. 12:26, Red Bull Content Pool / Getty Images

Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ buvo labai arti pergalės Bahreine, bet finiše mažiau nei sekunde nusileido „Mercedes“ lyderiui Lewisui Hamiltonui. GP2 čempionas, komentatorius Davide Valsecchi spėja, kad Imoloje Maxas aplenks „Mercedes“ atstovus.

Davide Valsecchi: „Sunku pasirinkti, už ką „pastatyti“ Imoloje, bet aš manau, kad Maxas Verstappenas nepraleis savo šanso ir po lenktynių bus asmeninės pilotų įskaitos lyderiu. „Red Bull“ labai svarbu užimti pirmaujančios komandos poziciją sezono pradžioje ir Konstruktorių taurės įskaitoje. Manau, kad Verstappenas ir „Red Bull“ laimės šį etapą.

Į antrą vietą aš iškelsiu Valtteri Bottą, o trečias finišuos L. Hamiltonas. Aš mėgstu Hamiltoną ir pripažįstu, kad jis yra pats geriausias visų laikų lenktynininkas, bet kartu aš noriu šiemet matyti kovą dėl čempiono titulo. Šiame sezone aš sirgsiu ne už favoritus“.

Red Bull Racing Honda
Komanda: Red Bull Racing Honda 2021 sezono taškai: 112
Variklis: „Honda“ Važiuoklė: RB16B
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2021 sezono taškai: 80
Komanda: Red Bull Amžius: 23 m.
Plačiau
"Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola
Trasa: "Autodromo Enzo e Dino Ferrari", Imola (Imola)
Ilgis: 4,933 km Ratų skaičius: 62
Plačiau

Komentarai (4)
F1 Fanas
IP: 9a47613 | 04/16 12:20 Atsakyti
Turiu belgijos gp 2020 kvalifikacijos įrašą. Ten po kvailifikacijos negrinėja pirmo posūkio įveikimą. Na kelių šimtų metrų atkarpa. Verstapenas stabdė vėliau, ir akseleravo ankščiau. Bet Hamiltonas vistiek 0.15 sekundės greitesnis buvo... Tai čia pipiec koks bolidų greičio skirtumas - nu Maxas genijus kažkoks, kad sugeba dar jiems priešintis...pamirškit Senna
F1 Fanas
IP: 9a47613 | 04/16 12:16 Atsakyti
Nu blemba aš nesuprantu, kaip gali vadinti visų laikų geriausių pilotų. Tai jei būtų pasilikęs Mclarene, būtų tik su 1 titulu palikęs... Teoriškai 2021 metais jis būtų vistiek toks pat talentingas, tik nematytumėm to talento, nes Mclarenas ne Mercedesas. Ir tada jį vadintu kad vienas iš 20 geriausių. Nu ir dabar man pasakykit, kad ne Mercedes bolidas vaidina čia viską ? :D ...
Aš tai jį pavadinčiau geriausio BOLIDO pilotu. Čia tai faktas yra :) O kas geriausias tarp pilotų, nustatyti neįmanoma.
>
IP: 5f9a74a | 04/15 15:28 Atsakyti
Manau,kad BLM laikyti "visu laiku geriausiu" ? Nevaziavo ... "visais laikais" su ,anu laiku, bolidais.Kad nuo "hibridu laiku" vienas is geresniu,tai taip.
Rimvydas Rozenas
IP: 38e3e9d | 04/15 12:41 Atsakyti
O aš manau kad mersai kiaušu nekrapštė per pertrauka ir iš kažkur ištrauks bent 0,3 o werst sufeilins kažkur
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas