F. Vasseuras gina „Ferrari“ taktiką Kanadoje

F. Vasseuras gina „Ferrari“ taktiką Kanadoje
logo 2023 Birželio 20 d. 21:37, Ferrari

Monrealyje „Ferrari“ sportininkai nepretendavo į vietas ant podiumo, tačiau raudonieji bolidai finišo liniją kirto 4 ir 5 vietose, nors startavo tik iš 10 ir 11-tos pozicijų.

„Ketvirta vieta lenktynėse sako apie tai, kad mes judame teisinga kryptimi ir jaučiu, kad mūsų bolidas tapo geresniu. Kitas sustojimas bus Austrijoje,- socialiniuose tinkluose parašė Charlesas Leclercas.

Beje, pasiekti sėkmės Kanadoje komandai padėjo pasilikimas trasoje, kai po George'o Russello avarijos 11 rate išvažiavo saugos automobilis ir dauguma lenktynininkų nuvažiavo į boksus dėtis naujų padangų.

„Suprantama, kad tokiose situacijose visada būna dėl ko pergyventi, tačiau abu pilotai pasakė, kad kai jiems netrukdys bolidų grūstis, mašinos galės važiuoti pakankamai greitai, - po lenktynių komentavo „Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras. - Nors, žinoma, tai buvo rizikingas sprendimas, nes situacija galėjo pasikeisti, jei po kokių 15 ratų saugos automobilis išvažiuotų vėl“.

Suprantama, kad Vasseurui buvo užduotas klausimas apie komandinę taktiką, kadangi lenktynių metu Leclerco inžinierius kelis kartus jį tikino, kad Carlosas Sainzas, važiavęs iš paskos, neatakuos kolegos.

Italų komandos vadovas įsitikinęs, kad tai buvo teisingas sprendimas: „Mes net nesiruošėme ginti kurio nors mūsų sportininko, greičiau kalba buvo apie tai, kad neverta švaistyti laiko kovai tarpusavyje, nes mes norėjome padidinti atotrūkį nuo Estebano Ocono ir Lando Norriso.

Būtų kvaila eikvoti laiką tokiai kovai, nors, kaip visada, Charlesui ir Carlosui yra palikta teisė varžytis vienam su kitu. Bet šiuo atveju jie abu patektų į jiems nenaudingą padėtį“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794