F. Vasseuras: problema ne tik variklyje (31)

F. Vasseuras: problema ne tik variklyje
logo Gegužės 06 d. 08:00, Audi F1 Team nuotr.

Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras pastarosiose sezono lenktynėse Majamyje pamatė savo lenktynininkus finišuojant aštuntoje ir šeštoje vietoje. Tiesa, šeštoje vietoje finišavęs Charlesas Leclercas po to gavo 20 sekundžių nuobaudą bei nukrito iki 8 vietos, pakylėdamas pozicija aukščiau komandos draugą Lewisą Hamiltoną.

Neįkvepiančią situaciją matantis F. Vasseuras tikina, kad tokie pasirodymai nėra tik variklio problema.

„Ferrari“ vadovas teigė: „Tai yra viso automobilio komplekto problema, tai nesusiję tik su varikliu. Turime padirbėti su viskuo.

Kol kas esame tik ketvirtose lenktynėse, o lenktyniavime viskas visada yra įmanoma. 

Jeigu atsižvelgus į praeitus metus, toks Maxas buvo labai toli ties etapu Monzoje, bet jis sugebėjo sugrįžti iki kovos paskutinėse lenktynėse dėl čempiono titulo“, – Verstappeno pavyzdį išskyrė F. Vasseuras.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aivaras1
IP: 496bd64 | 05/06 20:26 Atsakyti
tech
05/06 19:16

Tai jo, Fredas bolida kuria :))) ir kuris jau cia sukure, nuo 2007 met... skaityti daugiau

o cigareciu pardavejas kure? ar binokulis? man tiesiog idomu kas pasikeite ir kuo tau fredas uz juos geresnis? nes rezultatu geresniu jis nepasieke.
kart
IP: ff4c1cb | 05/06 11:53 Atsakyti
Nuo pat pirmo etapo akivaizdžiai matėsi, kad pagrindinė problema nėra ICE galia, kaip kad visi bandė pasakyt. Mercedes visas PU įpakavimas tiek Mersams, tiek McLaren duoda mažiau draggy bolidą (akivazdžiai siauresnė under sidepods zona) + pas juos kažkodėl geresnis aušinimas.

Ferrari pranašumai posukiuose ir akceleracijoje, bet tai neduoda realios naudos, nes agresyvesnis posukių atakavimas ir agresyvesnė akceleracija tik labiau ėda padangas. Overall bolidas turi per daug drag'o. Ne be reikalo jų pagrindinis updeitų fokusas yra į drag'o sumažinimą (makarena sparnai, įvairūs wingletai ir t.t.).

Neatsitiktinai ir Newey nuėjo dar į agresyvesnį PU įpakavimą. Akivaizdžiai suprasdamas, kuri sritis šiame reglamente svarbiausia. Ir jeigu ne jų kitos problemos, tai Astonai tikrai būtų top komanda.
Aivaras 1
IP: 0e9f123 | 05/06 11:56 Atsakyti
raso, kad ferari tikrai paruos PU atnaujinima SPA, jei tik FIA ta upgreida leis, bus naudojamas
Aivaras 1
IP: 0e9f123 | 05/06 14:15 Atsakyti
kart
05/06 12:19

Simuliuot pradės ir leis. Tik tokiu atveju Ferrari pusę sezono turė... skaityti daugiau

siaip ir mane biskutuka nuvyle ferari progresas. kazkaip red bull ir ypac mclaren didesni zingsni zenge. bet tas "buti niekur" gal irgi kiek per kategoriskas. visgi kovoja ten mikse prieki. gal keisis pajegumas kiek nuo trasu. tas greitas isibegejimas turetu padeti letose trasose...idomu ka mersai atsives i kanada....
YZF
IP: 20135ae | 05/06 14:39 Atsakyti
Problemele kad jie neturi Max'o, taip kad praeitu metu pavyzdys netinka.
Klepsidra
IP: f493dd1 | 05/07 15:50 Atsakyti
tech
05/07 14:34

siai dienai vadovu geresniu nei Wolfas ir Fredas, nera F1. aisku Ferra... skaityti daugiau

myliu nemyliu toks biski. Stella, Flavio blogiau uz Vasseura? kuo? tas pats blogiausias ever Binotto, tikriaus, pasiekimais ziurint ne prasciau butu.
Aivaras 1
IP: 0e9f123 | 05/07 11:12 Atsakyti
tech
05/06 23:04

Fredas yra lenktynininko mentaliteto zmogus, su lenktyniu komandu vado... skaityti daugiau

taip ir neatsakei kuo jis geresnis uz binokuli ;) as tau daugiau pasakysiu - binokulis bent cyta sugalvojo, kuris mums padejo kazkada kazkokia iliuzija palaikyti, o kindziukas kolkas tik teisinasi. nesakau, kad kitas atejes kazka pakeistu, tiesiog ta vibe jam atejus buvo sudu pagristas. lenktyniu vadovas, matai...labai ten kam idomu koks jis ten kol rezutato nera...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas