M. Schumacheris: trasoje dovanų nedalinu (122)

M. Schumacheris: trasoje dovanų nedalinu
logo 2010 Rugpjūčio 02 d. 17:06, Mercedes
Komentuodamas pavojingą pozicijos gynybą prieš Rubensą Barrichello („Williams“), Michaelis Schumacheris iš pradžių tikino nepadaręs nieko neįprasto, tačiau galų gale buvo priverstas atsiprašyti varžovo.
Poziciją brazilui vis dėlto praradęs vokietis iškart po finišo pažymėjo, kad jį lenkiantys pilotai neturėtų tikėtis lengvo manevro.
„Tam tikri lenktynininkai turi tam tikrą nuomonę, o čia juk Rubensas!“ - sakė M. Schumacheris, 2000-2005 m. su R. Barrichello lenktyniavęs „Ferrari“.
„Lenktynininkui leidžiama vieną kartą keisti trajektoriją – būtent tai aš ir dariau. Akivaizdu, kad jam buvo pakankamai vietos – mes nesusilietėme, tad aš jam palikau pakankamai vietos“, - BBC pasakojo vokietis.
„Buvo šiek tiek ankšta ir įtempta, tačiau, manau, negarsėju dosnumu trasoje. Jei nori mane aplenkti, turi pakovoti.“
„Pasižiūrėję iš kitų kameros kampų, galbūt susidarytumėte kitokią nuomonę.“
Idiotas, kurį reikėtų diskvalifikuoti?
Kitas buvęs M. Schumacherio komandos draugas Eddie Irvine'as tokį legendinio lenktynininko elgesį pavadino idiotišku ir baustinu griežčiau nei skirta dešimties starto pozicijų bauda.
„Jis pasielgė kaip idiotas. Tai buvo idiotiškas ir labai pavojingas manevras. Jis buvo neįtikėtinas“, - pažymėjo airis.
„Jis visiškai negalvojo – arogantiška, kad jis manė galįs pasiųsti kitą lenktynininką į sieną.“
„Jis buvo nubaustas, tačiau nemanau, kad pakankamai. Jis turėjo būti diskvalifikuotas vienerioms lenktynėms, nes tai buvo vienas blogiausių mano kada matytų manevrų“, - pastebėjo buvęs lenktynininkas.
„Tačiau nemanau, kad jis turėtų pasitraukti (iš F-1 – red. past.). Jis visuomet taip elgėsi ir jau ilgai žemino kitus, tačiau išsisukdavo, nes buvo Michaelis Schumacheris. Jis BUVO Michaelis Schumacheris, tačiau dabartinis Michaelis Schumacheris tikrai neišsisuks.“
R. Brawnas stojo į savo piloto gynybą
Nenuostabu, kad į M. Schumacherio gynybą stojo „Mercedes“ komandos vadovas Rossas Brawnas.
„Galbūt tai atrodė pavojinga, tačiau esu tikras, kad tai tikrai nebuvo Michaelio ketinimas“, - teigė britas.
„Michaelis gynė savo poziciją, bandė Rubensą įtikinti rinktis išorinę trajektoriją. Nemanau, kad išvydęs Rubensą jis sugalvojo jį prispausti.“
„Formulėje-1“ nėra lengva – jei pernelyg nesisaugai, kai tave bando pulti... „Formulėje-1“ yra lenktynininkų, kurie nesigina, yra ir tokių, kurie ginasi“, - mįslingai aiškino jis.
Galų gale atsiprašė
Šiandien M. Schumacheris jau sušvelnino toną – vokietis savo interneto svetainėje paskelbė pranešimą, kuriame atsiprašė už didelio atgarsio sulaukusį manevrą.
„Vakar vos pasibaigus lenktynėms buvo pagautas įkarščio, tačiau dar kartą peržiūrėjęs incidentą su Rubensu, turiu pasakyti, kad teisėjai priėmė teisingą sprendimą. Mano manevras prieš jį buvo pernelyg kietas“, - pripažino legendinis pilotas.
„Nenuostabu, kad norėjau apsunkinti jo bandymą mane aplenkti. Akivaizdžiai parodžiau jam, kad nenoriu jo praleisti, tačiau savo manevru nenorėjau sukelti jam pavojaus. Jei jis mano kitaip, tuomet turiu atsiprašyti – tai nebuvo mano ketinimas“, - pridūrė sportininkas.

Komentarai (122)
DeJaVu
| 08/05 18:18 Atsakyti
Ai Ai Ai, koks Shumis blogas, kaip pavojingai spaude i siena.... Cia visiems kuriems atrodo, kad MS pats didziausias briedas pasaulyje: http://www.youtube.com/watch?v=zznJjSncGCE nuo 1 min 35 sek.
Veni, Vidi, Vici
| 08/04 23:21 Atsakyti
Tai ka cia mes su savo "sapaliones kurios nulio reiksmes". Tamstos zodziai juk eina tiesiai dievui i ausi, tokiu reiksmingu "ekspertu" pasisakymu kurie verti aukso puodo cia ir nebuvo kol tamsta nesiteike pasisakyti :D. Dekojame expertui gidasCo kuris randa laisva minute ir nusviecia mus visus. ;)
meskioookas
| 08/04 22:44 Atsakyti
kartais tikrai atrodo, kad f-1 siektiek perdaug sulindes i tam tikras taisykles.
Kam patinka kokios procesines lenktynes, ar kai alonso mojuoja letesniam kad ji praleistu m?zmogus kaip sakont "oldskulinis" kovoja iki galo, kartais per kietai, bet kovoja. ir tikrai atrodo kad hamiltonas ir sumis susirinko lenktiniau:D
o del bariko, nu ka, gi aplenke tai ir viskas ok, bet matyt atsirado proga siektiek palot((: bet kaip ten sakoma: sunis loja, o karavanas vaziuoja toliau (nezinau ar tiksliai pasakiau, bet manau minti supratot)
idomaus f-1 visiems
-zoro-
| 08/04 19:27 Atsakyti
gidas
-zoro-
| 08/04 19:24 Atsakyti
gidas
gidasCo
| 08/04 18:27 Atsakyti
zexel- 100 procentu sutinku.
Siaip as nevarau ant NR1, bet faktai yra tie kad jis apsikakino.
laukiau jo sugrizimo, bet tokiu nesamoniu jo veide nesitikejau. Kobajasis butu padares-sakyciau vaikas, sitas zmogus taip elgtis paprasciausiai negalejo.
Visas pasaulis ziuri i ji, jis po padidinimo stiklu, taigi elgtis turi kaip tikras profas, o elgias kaip susikakines pacukas.
Nenoriu gilintis daugiau, bet tie kas jam ne abejingi turit sutikti su tuo kad cia sportas, greiciai dideli, todel pasekmes reikia nuspeti, ir nereikia jas prisisaukti o po to muzti kas as nemaciau, buvau nekaltas ir t.t.
Tad sekmes jums (kas sergat uz Nr-1) ir laukit sekancio jo protingo sprendimo. Gal kitas atnes auku ir jus galesit kalbeti kaip jis graziai ivare kazka i siena.
Sekmes.
gidasCo
| 08/04 18:22 Atsakyti
instruktorius- skaityk daugiau, ir ne tik cia, skaityk ka sako tie kuriu nuomone reiskia (neziurint i tavo sapaliones kurios nulio reiksmes)
tomas29
| 08/04 10:55 Atsakyti
Rosbergui su lenkimais sudetinga. Jam daznai nusisypso laime ir tiek ar strategija komandfos gerai sudirba, ko negaletum pasakyti apie shumi.
Abtronikas
| 08/04 10:49 Atsakyti
RTV>>>> jei netycia rasi kur nors, tai numesk linka ... :)
RTV
| 08/04 10:45 Atsakyti
Abtronikas>> Gal ir pries Vokietijos etapa, tam etape :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas