Permainos „Ferrari“ lenktynininkų akademijoje

Permainos „Ferrari“ lenktynininkų akademijoje
logo Sausio 11 d. 21:17, Ferrari

Iš „Ferrari“ akademijos (FDA) pasitraukė keli sportininkai, bet juos pakeitė kiti nauji lenktynininkai.

Paskelbus akademijos narius paaiškėjo, kad ją paliko Marcusas Armstrongas. Naujosios Zelandijos sportininkas prie akademijos prisijungė 2017 m. ir pastaruosius du metus varžėsi „Formulės-2“ čempionate.

Italų paramos šiemet nesulauks Callumas Ilottas. Britas pernai buvo „Alfa Romeo“ komandos atsarginis lenktynininkas. Kadangi sportininkas nusprendė šiemet lenktyniauti „IndyCar“ čempionate, „Ferrari pranešime teigiama, kad C. Ilottas „nepatenka į FDA darbo sritį, todėl mes negalėsime suteikti tinkamos paramos anglui.“

Šiemet svarbiausi „Ferrari“ akademijos nariai bus Mickas Schumacheris ir Robertas Shwartzmanas. Vokietis pernai debiutavo F-1 ir atstovavo „Haas“ komandai. Sportininkas toliau gins JAV ekipos garbę bei vienuolikoje etapų bus atsarginis „Ferrari“ lenktynininkas.

Pernai antras F-2 čempionate finišavęs R. Shwartzmanas jau anksčiau patvirtino, kad nebegrįš į „Formulę-2“. Rusas šiemet turės pasitenkinti „Ferrari“ bandytojo role. Tai reiškia, kad šiais metais F-2 nebus nė vieno „Ferrari“ akademijos nario.

Jaunesnysis Charleso Leclerco brolis Arthuras varžysis „Formulės-3“ čempionate ir atstovaus „Prema“ komandai. Prie jo prisijungs naujasis FDA narys Oliveris Bearmanas.

Dino Beganovicius toliau lenktyniaus „Formulės Regional“ čempionate. Tuo tarpu Jamesas Whartonas, Maya Weug ir Rafaelis Camara lenktyniaus „Formulėje-4“.

Laura Camps Torras tapo antrąja moterimi, prisijungusia prie „Ferrari“ lenktynininkų akademijos. Ji lenktyniaus kartingais bei išbandys F-4 automobilį.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas