Naujienos, gandai...

2021 Gegužės 22 d. 09:10
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 09:10

Jei trumpai, tai 2007 m. Alonso į komandą atėjo kaip Nr.1, su įprastu isivaizdavimu, kad apie jį šokinės.. Nu karalius jaukioje f1 bendromenėje. McLaren, o tiksliau Dennis tai metais skubos tvarka išrūpino galimybę startuoti juo numylėtiniui, išlaikytiniui nuo kartingo laikų, Hamiltonui. Oficialiai per media Alonso labai priešinosi tokiam partnerio pasirinkimui, mol per jaunas, per daug ant pačio kris atsakomybės ir darbo, ir kita bla bla.... Realiai Alonso, savo 6 jausmu (realiai matė talentą, o rezultatus kitose čemp.) numatė ateitį - čia jau prasidėjo visos priešpiešos ir iš to išplaukiančios negerovės.
O pratrūko pulinys viduje, kažkur po Hamio pergalės, Kanadoje ir vėliau sekusioje JAV.
Toliau Ferrari brėžinių kelionė į McLaren, Alonso šantažas Dennisui dėl brėžinių, viens kito pasiuntimas toli toli toli... Deniso atviras pripažinimas FIA, bet išliekant pricipingam - komandoje abiejų galimybės vienodos, atimta konstruktorių taurė jau pačioje Vengrijoje (Ferrari užprotestavus teisėjai neleido užlipti ant podiumo komandai nugalėtojai, tik pilotai).
Vėliau dar nugalėjo Alonso - Monzoje, Hamiltonas - Fudzi...
Oficialiai paskelbiama, kad atimami visi konstruktorių taškai konstruktorių čemp., milijoninė (berods 100) bauda komandai ir... ezoterinė Hamio klaida Kinijoje, ne ką paslaptingesnis greičių dėžės gedimas Brazilijoje, - Hamiltonas garbingai perleido čempiono taurę Raikiui...

Reiketu sekant pasakas ta daryti nuo pradziu.
Dennisas Alonsui pazadejo Nr.1 statusa, bet Hamiltonas pasirode labai greitas, ypac kur kalba ejo apie darba su Bridgestone padangomis.

Problemos prasidejo jau Monake - kur Dennisas neleido Hamiltonui bandyti lenkti kazkokiu problemu turejusio Alonso. Sitie verksmai spaudos konferencijoje ir teamradio sudomino FIA ir vyko tyrimas del team orders.
Hamiltonas vaziavo geriau, plius Alonso turejo gedimu ir pan, bet grizus i Europa Alonso pereme iniciatyva dviem pergalem ir panasu, kad Hamiltonui Vengrijoje issove kamstis. Siaip tikriaus viskas butu issisprende padoriai, jei ne nuostabiojo, tiek F1 davusio, Bernie isikisimas - Alonso buvo nubaustas ir nuo to laiko viskas vaziavo zemyn.
Zodziu, ne Alonso ten viska pradejo, o triznius juodasis Senna ir ne Vengrijoje. Alosno apsigybe pagal galimybes pries brita britu komandoje.

2021 Gegužės 22 d. 09:49

Tas momentas apie nesportiska elgesi tai, kaip cia pasakius... Net man, Alonso nemegstanciam, bauda apie nieka, ypac kai tai buvo 'elgesys' komandos viduje.

Ir dar, apie Sennos ir Prosto suvaldyma. Really? :) Katastrofa buvo ir ten, iskaitant ir metymasi ten/shen is Rono puses.

O dar sviezesnis 'suvaldymas' buvo JPM pasikvietimas i pamaina iseinanciam Kimi. Wow kaip suvalde situacija Ronas :-D

Norge cia gerai susumavo - suvaldymas butu buves titulas su Alobso 2007 ir, jei jau pamatei nauja zvaigzde (o Hamiltonas TIKRAI buvo labai stiprus iskart), atsisveikink su FA, susifokusuok i LH.
Be jokiu nesusipratimu ir skandalu.

PS Vieno tasko skirtumas sezono gale yra tik technicality. Ypac isryskejanti 'nervingai stebint Brazilijos GP'.
Paziurim i visa sezona ir pamatom is helicopter view. Ir ten matom vienas is kito taskus atiminejancius McLaren (Robo 'suvaldymas'), kurie dar ir klydo pakankamai lemiamais momentais.

2021 Gegužės 22 d. 10:18
svecias787
2021 Gegužės 22 d. 10:18

dekui, Kestuti, AF1 ir A85 uz paaiskinimus. susidariau nuomone, kuri patvirtina tureta spejima - kaltas denisas, kuris nesuvalde. todel ir titula prasiko vienas is kito kas antras lenktynes taskus atiminedami, jau nekalbant apie visas tas zalas komandai. bet vis delto kas liecia alo vs ham - pradejo pyplys pirmas, nepakluses komandos nurodymams. jei tada denisas butu pasikvietes ir parodes kur veziai ziemoja, galejo alo komanda su alo pasiimti visus titulus, o nuo 2008 pasakyti alo aciu ir tureti sau ta nauja meile 100 metu :) na bent jau visus pamoke ir siais laikais tokiu klaidu komandos nedaro :)

Tai, kad nepamokė:

Sugrįžo, vėl prišiko Hondai kartu ir McLaren... Kas žino, gal dabar jau McLaren būtų perėmusi intelektinę nuosavybę iš Honda ir burtų komanda su nuosavų jėgainių gamyba...

Nu sugebėk tu man taip apšikti darbdavį: Hondai visai kaip liaupsinant, primygtinai reikalaujant priimti į komandos narius ir dengiant pusę milžiniškos atlyginimo sumos... Kentėti nuolatinius viešus pažeminimus savo firmos vardu....

Jo naujokas "sutrypė" patirties turintį senbuvį, puikiai išmanantį psichologiją, manipuliojantį komandos inžinieriais, mokantį daryti spaudimą... su puikiojo vadovo, uždraustam prisiartinti prie f1 po įžymiojo nurodymo sukelti avariją, kad laimėtų jo numylėtinis - mokykla ir auklėjimas :D Aga, toks vargšelis visų engiamas tupėjo kamputį anglų komadoje... :D Ir kaip mūsų Paksius, juk aplinkybės privertė, nekaltas...

Ps. Arba abu dirbat vienodom sąlygom ir efektyviai komandos labui, meilės ir draugystės tarp abejų nereikalauju, bet už menkiausią repliką vienas kito atdžvilgiu - pirmas įspėjimas, už antrą solidi finacinė bauda ir praleistas 1 etapas, o už trečią - renkiesi daiktus ir gero kelio.
O už tokius veiksmus kuriuos išdarinėjo,... aš taip ir nesupratau iki galo Denniso....
O po šantažo būtų valintas namo, pieškom kur į gūdų mišką pavežėtas... (čia taip lengviausia forma)

2021 Gegužės 22 d. 10:21

*senbuvį - turima omenyje, ne komandos sudėtyje, o aplamai - f1

2021 Gegužės 22 d. 10:21
AF1
2021 Gegužės 22 d. 10:21

Negaliu praeit pro sali, kai lieciama 2007 tema ir vaizduojama, kad viskas "issisprende Brazilijoje" :)

Ne, ne Brazilijoje. O per visa sezona.
Raikkonenas ta titula tykiai ir ramiai laimejo. Be pompastikos.
Su 6-iom pergalem pries tik po 4 pas FA ir LH. Ir dar su 2 DNF (abu techniniai) vs po 1 pas anuos ponus (ku klaidos).

Taigi, kas dirbo ir neklydo - tas ir laimejo.

O pralaimejo ne Fuji reklaminius bortus isdauzes Alonso ir ne Kinijoje zvyre uzsiparkaves Hamiltonas, o Ronas Dennisas.


NB Iki siol nesuvokiu kokiu pagrindu Alonso buvo nubaustas Vengrijoje.

PS Rono argumentacija paties sau irgi yra kognityvinis disonansas - kokia esme buvo i komanda imti 2-kart cempiona (ir jau rimta branda!) ir vos ne iskart ji sodint?
Pvz. Williams 1996-ais apramino Villeneuve'a, nes jis, nors ir buvo greitas ir galejo laimet titula, buvo PIENIUS. Todel buvo pasodintas ant suoliuko, o jau 1997-ais - prasom, pasiimkit titula.
Tai 2007-ais LH buvo toks pats PIENIUS, kuri reikejo pasodint ant suoliuko, nepaisant jo rezultatu.

Mclaren komandos strategija pries 2007 sezona ir jo metu pakankamai suprantama: po 2006m jie pasirase kontrakta su esamu chempionu ir pasikviete i savo komanda su tikslu kovoti del pergaliu ir gal titulo. Reikia nepamirsti, kad Renault buvo lyderiai paskutinius du metus, taigi niekas nezinojo tiksliai kaip seksis Mclarenams 2007 metais. Taip pat jie pasikviete jauna kandidata, kaip perspektyva ateiciai. Viskas logiska. Ir sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus, Alonso buvo lyderis chempionato iskaitoje, surinkes daugiausiai pergaliu ir t.t. Hamiltonas, beje, dar nei karto nelaimejo per tuos pirmus 5 etapus, bet paaiskejo kad gali lipti ant podiumo, nes Mclaren bolidas buvo dominuojantis.

Denisas asmeniskai labai palaike Hamiltona nuo pat sezono pradzios, tai buvo jo asmeninis projektas nuo LH vaikystes (reikia nepamirsti kad Denisas tai nera visa Mclaren komanda/vadovybe) ir po gero sezono starto, itikino visa likusia komanda ir vadovus kad gal vistik reikia viska statyti ant Hamiltono (mechanikus, inzinierius, resursus ir t.t.), padaryti ji komandos lyderiu, ir bandyti su juo imti titula. Kaip sakant, permetam smutkes nuo Alonso i Hamiltono puse.

Sitoje vietoje jie biski apsigavo, nes LH vaziavo "gerai" kadangi bolidas buvo geras (dominuojantis), bet LH nevaziavo geriau uz Alonsa (kalba eina apie sezono pradzia, nes veliau Alonso vaziavimas buvo smarkiai "pristabdytas" pacios komandos). Ir nors komandai pilnai dirbant Hamiltonui, jie galejo kazkiek tu pergaliu surinkti, jaunasis talentas neturejo patirties ir stabilumo, ypac kritinese situacijose, kas isplauke sudais i pavirsiu per paskutinius du etapus. Ir cia Kimiui tiesiog nuskilo kaip aklai vistai grudas. Jis atsilikinejo ~16 tasku likus dviem etapams iki pabaigos (uz pirma vieta 10) ir tiesiog tos dvi pergales jam viska apverte aukstyn kojomis, i gera puse. Nebuvo Ferraris top bolidas ir nebuvo KR sezono tikrasis lyderis iki tu dvieju etapu.

Whitmarshas veliau (po kokiu ~3-4 metu) prisipazino kad tas lyderio statuso permetimas nuo Alonso i Hamiltono puse buvo Mclaren komandos klaida ir kad jiems nevertejo taip elgtis ir tiketina jog jei butu viska dare 'taip kaip priklauso', Alonsas butu pasiemes ta titula ir visi butu patenkinti (iskyrus Denisa). Bet cia jau is serijos kas butu jeigu butu.

P.S. Tam tikru momentu, sezono antroje puseje, situacija komandoje buvo ant tiek sudina, kad Alonsas turejo pats moketi is savo kisenes kai kuriems mechanikams kad normaliai paruostu jo bolida (neaisku kiek jam pavyko is to isspausti naudos) na ir zymioji Deniso fraze viesai "we fight against Alonso". Ta prasme, su tokia situacija komandoje, per sezona surinkti 1 tasku maziau negu chempionas - ispudingai.

2021 Gegužės 22 d. 10:35

AF1, iš esmės pritariu tau: Denis ant tiek kietas tais laikais buvo komandos valdyme, ir kaip inovatorius, ir kaip vadybininkas, ir kaip kūrėjas... bet kardinaliai priešingų sugebėjimų, - "menininko dūšios" komandos pilotų valdyme...

Mano likę visi pažystami paliūdytų, kaip aš sekdamas eigą norėjau, kad Denis siųstu ALO namo su visais daiktais ir imtų į komandą be le ką... Nemaža Viduržemio jūros pakrantės tai paliūdytų, su kuriais taip šauniai teko stebėti varžybas keliaujant....

2021 Gegužės 22 d. 10:55

Aga, Hamiltonas, naujokėlis 2007 sezone jau pirmose varžybuose buvo 3, o sekančiuose 4 iš eilės stabiliai 2...Kol penktuose, Kanadoje lipo ant nugalėtojo pakylos. Sekančiam, JAV gtaip pat.
Ir čia debiutiniam sezone...

Jo jo,... stabdyk arklius naujoke. Turi gerbti "diedus". Sėsk ten į kamputį ir tyliai paverk :D

2021 Gegužės 22 d. 11:32
YZF
2021 Gegužės 22 d. 11:32

Mclaren komandos strategija pries 2007 sezona ir jo metu pakankamai suprantama: po 2006m jie pasirase kontrakta su esamu chempionu ir pasikviete i savo komanda su tikslu kovoti del pergaliu ir gal titulo. Reikia nepamirsti, kad Renault buvo lyderiai paskutinius du metus, taigi niekas nezinojo tiksliai kaip seksis Mclarenams 2007 metais. Taip pat jie pasikviete jauna kandidata, kaip perspektyva ateiciai. Viskas logiska. Ir sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus, Alonso buvo lyderis chempionato iskaitoje, surinkes daugiausiai pergaliu ir t.t. Hamiltonas, beje, dar nei karto nelaimejo per tuos pirmus 5 etapus, bet paaiskejo kad gali lipti ant podiumo, nes Mclaren bolidas buvo dominuojantis.

Denisas asmeniskai labai palaike Hamiltona nuo pat sezono pradzios, tai buvo jo asmeninis projektas nuo LH vaikystes (reikia nepamirsti kad Denisas tai nera visa Mclaren komanda/vadovybe) ir po gero sezono starto, itikino visa likusia komanda ir vadovus kad gal vistik reikia viska statyti ant Hamiltono (mechanikus, inzinierius, resursus ir t.t.), padaryti ji komandos lyderiu, ir bandyti su juo imti titula. Kaip sakant, permetam smutkes nuo Alonso i Hamiltono puse.

Sitoje vietoje jie biski apsigavo, nes LH vaziavo "gerai" kadangi bolidas buvo geras (dominuojantis), bet LH nevaziavo geriau uz Alonsa (kalba eina apie sezono pradzia, nes veliau Alonso vaziavimas buvo smarkiai "pristabdytas" pacios komandos). Ir nors komandai pilnai dirbant Hamiltonui, jie galejo kazkiek tu pergaliu surinkti, jaunasis talentas neturejo patirties ir stabilumo, ypac kritinese situacijose, kas isplauke sudais i pavirsiu per paskutinius du etapus. Ir cia Kimiui tiesiog nuskilo kaip aklai vistai grudas. Jis atsilikinejo ~16 tasku likus dviem etapams iki pabaigos (uz pirma vieta 10) ir tiesiog tos dvi pergales jam viska apverte aukstyn kojomis, i gera puse. Nebuvo Ferraris top bolidas ir nebuvo KR sezono tikrasis lyderis iki tu dvieju etapu.

Whitmarshas veliau (po kokiu ~3-4 metu) prisipazino kad tas lyderio statuso permetimas nuo Alonso i Hamiltono puse buvo Mclaren komandos klaida ir kad jiems nevertejo taip elgtis ir tiketina jog jei butu viska dare 'taip kaip priklauso', Alonsas butu pasiemes ta titula ir visi butu patenkinti (iskyrus Denisa). Bet cia jau is serijos kas butu jeigu butu.

P.S. Tam tikru momentu, sezono antroje puseje, situacija komandoje buvo ant tiek sudina, kad Alonsas turejo pats moketi is savo kisenes kai kuriems mechanikams kad normaliai paruostu jo bolida (neaisku kiek jam pavyko is to isspausti naudos) na ir zymioji Deniso fraze viesai "we fight against Alonso". Ta prasme, su tokia situacija komandoje, per sezona surinkti 1 tasku maziau negu chempionas - ispudingai.

Meluoji, YZF:
po penkių etapų, 2007 metų sezone, tiek Hamis, tiek Alonso turėjo lygiai 38 taškus. Ir abu buvo lyderiai čempionate (prieš Raikį - 23 tš., bei Massą - 33 tš.)

Sekančiam, 6 etape Kanadoje Hamis nugalėjo, o Alo, berods tik septintas atvažiavo...

2021 Gegužės 22 d. 11:48

Na atvaziavo 7 ir ka? Atvaziavo 7 del baudos - kuras baigesi - teko i uzdarytus pitus vaziuoti.

Situacija iki Vengrijos buvo pakenciama. Vengrijoje viska issprende Bernie su Mosliu bei Denisas, Senai vietos taip ir neparodes uz team orders nesilaikyma. Bet gi jis subrendo, 2016 dare kitaip

2021 Gegužės 22 d. 12:01

Kestuti, del lclaren honda. gerai pamenu Klepsidra buvo pasidalines infa, kad viskas buvo tiek beviltiska, kad jeigu jie nebutu pramete honda, is komandos butu pradejes begt top inzinieriai. o cia jau rimtas argumentas. kazi ar mclaren butu siai dienai top3 komanda, jei tada mokinys graikas butu pabeges ir key butu neatejes. asmeniskai manau, kad mclaren tiesiog nepasiseke t.y. honda sudino reikalus tiek laiko, kad nebuvo iseities, o priemus sprendima jau ant sekanciu metu gerokai pasitaise. nu nelaime ir tiek. kas galejo zinot...

2021 Gegužės 22 d. 12:14

Na užteks man alkūnėmis mojuoti ir šiaip, neturi dar galimybės žmonija atsukti gyvenimo rato ir gal būt ką pakeiti savo kelyje...

Galima tik baltai pavydėti žmogui, išdrįsusiam ir bandžiusiam su geriausiais norais suvaldyti tokias asmenybes, geriausius pilotus vienoje komandoje, kaip Alonso ir Hamiltonas, Senna ir Prostas bei dirbti iškiliomis asmenybėmis, kaip Lauda, Hakkinenas, Raikonnenas, Montoja,...
Iš paskutinių vadovų, gal Totto teko paragauti šios duonos ir tik viename čempionate...

Pagarba.

2021 Gegužės 22 d. 12:18
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 12:18

Na užteks man alkūnėmis mojuoti ir šiaip, neturi dar galimybės žmonija atsukti gyvenimo rato ir gal būt ką pakeiti savo kelyje...

Galima tik baltai pavydėti žmogui, išdrįsusiam ir bandžiusiam su geriausiais norais suvaldyti tokias asmenybes, geriausius pilotus vienoje komandoje, kaip Alonso ir Hamiltonas, Senna ir Prostas bei dirbti iškiliomis asmenybėmis, kaip Lauda, Hakkinenas, Raikonnenas, Montoja,...
Iš paskutinių vadovų, gal Totto teko paragauti šios duonos ir tik viename čempionate...

Pagarba.

pritariu.

2021 Gegužės 22 d. 12:22
svecias787
2021 Gegužės 22 d. 12:22

Kestuti, del lclaren honda. gerai pamenu Klepsidra buvo pasidalines infa, kad viskas buvo tiek beviltiska, kad jeigu jie nebutu pramete honda, is komandos butu pradejes begt top inzinieriai. o cia jau rimtas argumentas. kazi ar mclaren butu siai dienai top3 komanda, jei tada mokinys graikas butu pabeges ir key butu neatejes. asmeniskai manau, kad mclaren tiesiog nepasiseke t.y. honda sudino reikalus tiek laiko, kad nebuvo iseities, o priemus sprendima jau ant sekanciu metu gerokai pasitaise. nu nelaime ir tiek. kas galejo zinot...

Vsio, paskutinis atsakymas ta tema ;))

Dažniausiai mes visi labai gudrūs įvertindami dabartinią situaciją arba kas po jos seka.
Tik kartais užsimerkiame toje ankstyvoje fazėje, prieš prasidedant procesui... Nenorime pamatyti "ligos simptomus" pradinėje frazėje, iš tam tikrų ženklų ir signalų susivokti, kad nieko gero iš to neišeis...

2021 Gegužės 22 d. 13:32
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 13:32

Na užteks man alkūnėmis mojuoti ir šiaip, neturi dar galimybės žmonija atsukti gyvenimo rato ir gal būt ką pakeiti savo kelyje...

Galima tik baltai pavydėti žmogui, išdrįsusiam ir bandžiusiam su geriausiais norais suvaldyti tokias asmenybes, geriausius pilotus vienoje komandoje, kaip Alonso ir Hamiltonas, Senna ir Prostas bei dirbti iškiliomis asmenybėmis, kaip Lauda, Hakkinenas, Raikonnenas, Montoja,...
Iš paskutinių vadovų, gal Totto teko paragauti šios duonos ir tik viename čempionate...

Pagarba.

Cia sutinku, Denninas prikele McLaren is pelenu 8-am desimtmety.
Jo organizaciniai ir intelektiniai sugebejimai yra auksciausiam lygmeny.
Bet vat highly ambitious individuals suvaldyme padaryta daug pasikartojanciu, panasiu, spragu.
Tik tiek.

2021 Gegužės 22 d. 14:24

Problema buvo autoritarinis Deniso valdymas. Tiesiog ne visur ir ne visada tai veike

2021 Gegužės 22 d. 15:49
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 15:49

Meluoji, YZF:
po penkių etapų, 2007 metų sezone, tiek Hamis, tiek Alonso turėjo lygiai 38 taškus. Ir abu buvo lyderiai čempionate (prieš Raikį - 23 tš., bei Massą - 33 tš.)

Sekančiam, 6 etape Kanadoje Hamis nugalėjo, o Alo, berods tik septintas atvažiavo...

Ne, nemeluoju. Eilini syki nepataikei. Alo buvo lenteles virsuje, nes turejo dvi pergales kai Hamis turejo ju lygiai 0. Priesingai negu tu, as ta sezona puikiai pamenu ir niekas net nebande Hamio laikyti lyderiu sezono pradzioje.

2021 Gegužės 22 d. 15:51
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 15:51

Aga, Hamiltonas, naujokėlis 2007 sezone jau pirmose varžybuose buvo 3, o sekančiuose 4 iš eilės stabiliai 2...Kol penktuose, Kanadoje lipo ant nugalėtojo pakylos. Sekančiam, JAV gtaip pat.
Ir čia debiutiniam sezone...

Jo jo,... stabdyk arklius naujoke. Turi gerbti "diedus". Sėsk ten į kamputį ir tyliai paverk :D

Nesunku buti antram ar treciam, po komandos draugo, kai vaziuoji su geriausiu bolidu. Tik va sugebeti uztikrinai pirmauti su tokiu bolidu jam deja nesigavo. Ir nieko keisto, nes naujokas.

2021 Gegužės 22 d. 17:40
AF1
2021 Gegužės 22 d. 17:40

Cia sutinku, Denninas prikele McLaren is pelenu 8-am desimtmety.
Jo organizaciniai ir intelektiniai sugebejimai yra auksciausiam lygmeny.
Bet vat highly ambitious individuals suvaldyme padaryta daug pasikartojanciu, panasiu, spragu.
Tik tiek.

Rono problema mano nuomone ne nesugebejimas suvaldyt poros ambicingu asmenybiu is didziosios A, o playing favourites. Tiek Ayrtonas, tiek seras buvo Denniso numyletiniai (Sennos atveju ir Hondos). Pasakymai kad lenktyniaujam pries Alonso, tylejimo sutartys, dezes is Hondos su uzrasais "for Ayrton" nei biski neprideda zavesio dirbt su tokiu zmogum. O ko tiketis is zmogaus, kuris samdo kazka kad jam namie akmenis laistytu :) Gi net Moslis sake, bizunu 100m McLarenams iplakes - 10 for breaking the rules, 90 for Ron Dennis being a prick :)

2021 Gegužės 22 d. 18:52
YZF
2021 Gegužės 22 d. 18:52

Ne, nemeluoju. Eilini syki nepataikei. Alo buvo lenteles virsuje, nes turejo dvi pergales kai Hamis turejo ju lygiai 0. Priesingai negu tu, as ta sezona puikiai pamenu ir niekas net nebande Hamio laikyti lyderiu sezono pradzioje.

Nekomentuosiu nieko nuo savęs, kad nieko neigiamo neperteikčiau.
Tiesiog statistika 2007 sezono pradžios :
Hamiltonas - debiutas
Alonso - penktas sezonas, po 2 čempionato taurių asmeninėje įskaitoje (2005 2006 su Renault komanda).

2007 sezono pradžia >

1 etapas
ALO - 8 (2v.)
HAM - 6 (3v.)

2 etapas
ALO - 10 (1v.) - po - 18
HAM - 8 (2v.) - po - 14

3 etapas
ALO - 4 (5v.) - po - 22
HAM - 8 (2v.) - po - 22

4 etapas
ALO - 6 (3v.) - po - 28
HAM - 8 (2v.) - po - 30

hm...

5 etapas
ALO - 10 (1v.) - po - 38
HAM - 8 (2v.) - po - 38

6 etapas
ALO - 2 (7v.) - po - 40
HAM - 10 (1v.) - po - 48

7 etapas
ALO - 8 (2v.) - po - 48
HAM - 10 (1v.) - po - 58

hm...hm...hm...

2021 Gegužės 22 d. 18:56

ps, nereikia jokių atsiminimų, protokolas "kalba" :))

2021 Gegužės 22 d. 19:45

praejo 14 metu po to sezono ir vel kazkas i dienos sviesa istrauke visa sita suda :)))

2021 Gegužės 22 d. 20:10
Jonaitis
2021 Gegužės 22 d. 20:10

praejo 14 metu po to sezono ir vel kazkas i dienos sviesa istrauke visa sita suda :)))

kaltas, as istraukiau, nes tada dar nesidomejau f1, o sezonas vertas demesio, tai uzklausiau vyru ;)

2021 Gegužės 22 d. 20:26
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 20:26

Nekomentuosiu nieko nuo savęs, kad nieko neigiamo neperteikčiau.
Tiesiog statistika 2007 sezono pradžios :
Hamiltonas - debiutas
Alonso - penktas sezonas, po 2 čempionato taurių asmeninėje įskaitoje (2005 2006 su Renault komanda).

2007 sezono pradžia >

1 etapas
ALO - 8 (2v.)
HAM - 6 (3v.)

2 etapas
ALO - 10 (1v.) - po - 18
HAM - 8 (2v.) - po - 14

3 etapas
ALO - 4 (5v.) - po - 22
HAM - 8 (2v.) - po - 22

4 etapas
ALO - 6 (3v.) - po - 28
HAM - 8 (2v.) - po - 30

hm...

5 etapas
ALO - 10 (1v.) - po - 38
HAM - 8 (2v.) - po - 38

6 etapas
ALO - 2 (7v.) - po - 40
HAM - 10 (1v.) - po - 48

7 etapas
ALO - 8 (2v.) - po - 48
HAM - 10 (1v.) - po - 58

hm...hm...hm...

Nelabai suprantu ka tu cia nori pasakyti. Skaiciai atkartoja tiksliai ka as parasiau. Tau vertetu kruopsciau perskaityti ka as parasiau ir nekils klausimu.

2021 Gegužės 22 d. 20:42
YZF
2021 Gegužės 22 d. 20:42

Nelabai suprantu ka tu cia nori pasakyti. Skaiciai atkartoja tiksliai ka as parasiau. Tau vertetu kruopsciau perskaityti ka as parasiau ir nekils klausimu.

" Ir sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus, Alonso buvo lyderis chempionato iskaitoje,...
" Alo buvo lenteles virsuje, nes turejo dvi pergales kai Hamis turejo ju lygiai 0. Priesingai negu tu, as ta sezona puikiai pamenu ir niekas net nebande Hamio laikyti lyderiu sezono pradzioje.
Cituoju patį.

O dabar pažiūrėk po ketvirto etapo.
Taisosi regėjimas? Matysi..., viskas su tavimi gerai ;)) Po septinto gali jau nebežiūrėti, čia jaunuolių regėjimui nustatyti. Mūsų amžiui tas nebetinka ;))

2021 Gegužės 22 d. 21:32
svecias787
2021 Gegužės 22 d. 21:32

kaltas, as istraukiau, nes tada dar nesidomejau f1, o sezonas vertas demesio, tai uzklausiau vyru ;)

, neapsiziurejes, kad tarp vyru esti religiniu fanatiku :-D

2021 Gegužės 22 d. 21:51
AF1
2021 Gegužės 22 d. 21:51

, neapsiziurejes, kad tarp vyru esti religiniu fanatiku :-D

ar tik nebus si karta Kestutis Gps tamstos suvartes :)))

2021 Gegužės 22 d. 22:18

Nzn apie koki suvartyma cia kalba. No bad feelings.

2021 Gegužės 22 d. 22:18

https://www.instagram.com/p/CPLssZyFXcC

2021 Gegužės 22 d. 22:30
AF1
2021 Gegužės 22 d. 22:30

Nzn apie koki suvartyma cia kalba. No bad feelings.

atsiprasau, AF1, glusas neapsiziurejau. cia YZF'ui buvo skirtas komentaras ;)

2021 Gegužės 22 d. 22:32

kazko neatidaro :(

2021 Gegužės 22 d. 23:31
Kestutis Gps
2021 Gegužės 22 d. 23:31

" Ir sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus, Alonso buvo lyderis chempionato iskaitoje,...
" Alo buvo lenteles virsuje, nes turejo dvi pergales kai Hamis turejo ju lygiai 0. Priesingai negu tu, as ta sezona puikiai pamenu ir niekas net nebande Hamio laikyti lyderiu sezono pradzioje.
Cituoju patį.

O dabar pažiūrėk po ketvirto etapo.
Taisosi regėjimas? Matysi..., viskas su tavimi gerai ;)) Po septinto gali jau nebežiūrėti, čia jaunuolių regėjimui nustatyti. Mūsų amžiui tas nebetinka ;))

Kodel tu man siulai kalbeti apie 4 etapa, kai as kalbu apie 5-ta? Tu geriau perziurek visus 5 etapus ir paziurek kokios priezastys buvo kodel Alo nelaimejo visu 5.

Taip pat atidziai skaityk ka as rasiau apie Alo 'sodinima' komandoje, kuris prasidejo kazkur po 4-5 etapo. Velgi, jeigu tu nesugebi tiksliai ir aiskiai perskaityti kas parasyta - niekuom negaliu padeti.

2021 Gegužės 22 d. 23:52
Klepsidra
2021 Gegužės 22 d. 23:52

Problema buvo autoritarinis Deniso valdymas. Tiesiog ne visur ir ne visada tai veike

na taip dabar disciplina ir tvarka gi atgyvene dalykai...kam ta tvarka gi galima pachilinti...ir tiek

2021 Gegužės 23 d. 00:55
deivec
2021 Gegužės 23 d. 00:55

na taip dabar disciplina ir tvarka gi atgyvene dalykai...kam ta tvarka gi galima pachilinti...ir tiek

Disciplinos nuo vieno asmens autoritarines nuomones ir valdymo kai neskiri ir gaunasi tokie postai

2021 Gegužės 23 d. 02:26
YZF
2021 Gegužės 23 d. 02:26

Kodel tu man siulai kalbeti apie 4 etapa, kai as kalbu apie 5-ta? Tu geriau perziurek visus 5 etapus ir paziurek kokios priezastys buvo kodel Alo nelaimejo visu 5.

Taip pat atidziai skaityk ka as rasiau apie Alo 'sodinima' komandoje, kuris prasidejo kazkur po 4-5 etapo. Velgi, jeigu tu nesugebi tiksliai ir aiskiai perskaityti kas parasyta - niekuom negaliu padeti.

1-as tavo postas, cituoju: "sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus" ;
2-as tavo postas, cituoju: "as kalbu apie 5-ta"

Čia aš skaityti nemoku ar tu nebeperskaitai, ką parašai?

Neatsakinėk. Nes aš ir vėl nemokėsiu perskaityti, o tu toliau tvirtinsi, kad žemė - plokščia....

2021 Gegužės 23 d. 17:38
Kestutis Gps
2021 Gegužės 23 d. 17:38

1-as tavo postas, cituoju: "sezono pradzioje, pirmus ~5 etapus" ;
2-as tavo postas, cituoju: "as kalbu apie 5-ta"

Čia aš skaityti nemoku ar tu nebeperskaitai, ką parašai?

Neatsakinėk. Nes aš ir vėl nemokėsiu perskaityti, o tu toliau tvirtinsi, kad žemė - plokščia....

Tu cituok ne atskirus sakinius o visa posta, gal tau taip bus lengviau suvokti. Bet panasu kad tu tiesiog nesupranti. Tau sitie dalykai per sudetingi.

Sezono pradzioje jis buvo greitesnis uz LH, o po pirmu 5 etapu pirmavo iskaitoje ir pries ji. Beje pirmavo pries LH ir po pirmu dvieju etapu, jeigu tu nori skaicius istraukineti. Skirtumas tik tas kad tu to sezono neziurejai, tai pajeguma sprendi pagal skaiciukus lenteleje, visiskai nenutuokdamas kas dejosi istikruju. Taip kad tu man nepasakok kas buvo, as viska puikiai pamenu.

2021 Gegužės 23 d. 19:12
YZF
2021 Gegužės 23 d. 19:12

Tu cituok ne atskirus sakinius o visa posta, gal tau taip bus lengviau suvokti. Bet panasu kad tu tiesiog nesupranti. Tau sitie dalykai per sudetingi.

Sezono pradzioje jis buvo greitesnis uz LH, o po pirmu 5 etapu pirmavo iskaitoje ir pries ji. Beje pirmavo pries LH ir po pirmu dvieju etapu, jeigu tu nori skaicius istraukineti. Skirtumas tik tas kad tu to sezono neziurejai, tai pajeguma sprendi pagal skaiciukus lenteleje, visiskai nenutuokdamas kas dejosi istikruju. Taip kad tu man nepasakok kas buvo, as viska puikiai pamenu.

Kas tu toks man, kad nurodynėtum ką man daryti?

Tad užčiaupk srėbtuvę!

2021 Gegužės 23 d. 22:17

https://racingnews365.com/ricciardo-there-are-things-in-norris-data-i-cant-do

Net liudna ziuret kaip RIC visiskai nesugaudo kame lempos...

TOP naujienos

F-1.lt pulsas