Naujienos, gandai...

2015 Sausio 07 d. 16:12

Nu tai Buttono stilius, jeigu bolidas suderintas tai kaip jis nori, tada ok, kazkokie neblogi rezultatai yra, o jeigu tik kazkas ne taip - amba. Krenta i dugna.

2015 Sausio 07 d. 17:23

Misiulis >> Negyvenk savo mažame pasaulyje... Šiuo metu Alonso už "kapieikas" nevažiuotų tiktai, minimum 20 mln. reikėtų. Kalbi taip, lyg viskas būtų sudėta tik į važiavimą ir į bolido galimybes. To formulėje senai nebėra ir tai senai nebeveikia. Jei tai veiktų, geruose boliduose nepastebėtum pilotų už 15mln. ir daugiau. Tas pats Vettelis ir "RedBull", faktiškai po 2010 metų komandą galėjo sakyti, viso gero, arba važiuok už "kapeikas", kodėl to nebuvo, jei ne durnas, suprasi.

Beje Hamiltonas, vasarą "atmetė pratęsimą", dėl labai aiškių priežasčių, neaišku ar jos buvo tikros, bet aiškios ir net komandai puikiai suprantamos, tad nėra čia ko savo "sulūžusių ragelių" demonstruoti Misiuli, jie niekam neįdomūs ir nieko verti. ;)

2015 Sausio 07 d. 19:09

Kad Buttonas prisitaiko prie bolido kuo puikiausiai. Dar nemačiau atvejo, kad būtų kentėjęs nuo to.

2015 Sausio 07 d. 20:43

Nelabai jis prisitaiko. Jau nuo 2009-ųjų dominuojančiame Brawne nuo pat pirmų lenktynių berods skundėsi padangomis, o paskui jo ta problema taip išryškėjo, kad pradėjo ir Barichello jį lenkti, o beje pastarasis buvo nepatenkintas Brawn bolido stabdymu (nejautė stabilumo gale), o sezono antroje pusėje jam tai pavyko susitvarkyti.

2015 Sausio 07 d. 22:49

:) Vettelio palyginimas nekoks, nes RBR neturėjo nei kart ant tiek dominuojančios technikos, kad neprasidėjus žiemai būtų aišku, kas kitąmet dominuos. Nu aš tik pasakiau, kaip elgčiausi mersų vietoj, na minimum jei ne piniguose, tai kitur Hamį paprievartaučiau, nes sutikim su vienu, kad šiuo metu pozicijoje diktuoti sąlygas šioje vietoje yra mersai, ne Hamis. Ką reiškia frazė sulūžęs ragelis?

2015 Sausio 07 d. 23:07

Misiulis >> Su tokia nuomone, tu niekada netapsi kažkokios komandos (nebūtinai sporto) vadovas. ;) Jei "Mercedes" diktuotų visas, pabrėžiu, visas sąlygas, Lewiso turbūt nebebūtų komandoje, bet kadangi taip nėra, Hamiltonas ir toliau važiuos ir važiuos už didelius pinigus. Nėra nei vieno kvailesnio ekipoje už tave, taip kad tavo nuomonė, nėra protingesnė, už bet kurią kitą. Jei jau taip, tai ir Vetteliui galėjo "RedBull" nesiūlyti milijonų, kam to reik, juk pralaimėjo australui akivaizdžiai, o "Ferrari" atveju, jei nori važiuoti geresnėje ekipoje, važiuosi ir už "kapeikas". Žodžiu apskritai, pagal tavo logiką, visos ekipos turėtų liepti susimokėti pilotams, nes vienos suteikia dominuojantį bolidą, kitos vietą formulėje, trečios galimybę kovoti dėl podiumų, ketvirtos, pasirodyti pasauliui, taip kad Hamiltonai, Rosbergai, Alonsai, Raikkonenai ir kiti, turėtų mokėti už galimybes būti formulėje. Net jau kalbant, nelabai realiai, niekas niekaip negalėtų garantuoti, kad ekipa be Lewiso laimėtų abu titulus. Tuo tarpu su Hamiltonu, mes jau žinome, kad gali laimėti.

2015 Sausio 07 d. 23:13

Nu gal jau tau uzteks svaigti del tos Liuses? Nes panasu kad nusivaziuoji i sona prisiseilejes. Neaisku ar be LH galetu paimti champus? Ka tu rukai? Su bolidu, kuris turi po 2sec per rata, bet kuris peletono pilotas paimtu pirma arba antra vieta galutineje iskaitoje.

2015 Sausio 07 d. 23:21

Xtremez >> Galvok apie savo "dievuką" ir jo medinius medalius. Niekas nekaltas, kad "top istorijoje" pilotas negauna 2 sekundėms greitesnio bolido. Beje, dėl bet kurio piloto, tai ne aš nusisvaigau, net neabejoju, kad dalis pilotų iš kitų metų rikiuotės, su tokiu bolidu, būtų toli iki Lewiso ir Nico rezultato, taip kad pasitikrink savo cigaretes. ;)

2015 Sausio 08 d. 09:32

Is kitu metu rikiuotes? Kas cia per zaidimai ir uodegos sukimas? Neieskok isimciu. Mersai gali pasodinti bet ka kita, su kazkokia patirtimi, ir bus titulas. Jeigu tu manai kad pilotas pats gali atnesti 2sec tai maziau zoles rukyk (na arba pasidomek formule)

2015 Sausio 08 d. 09:43

Fry'us konstatavo tai, kas seniai zinoma. Bet as tada nesuprantu kelimo i dievus piloto, kuris kad ir kaip gerai vaziuotu, tai gerai daro tik tam tikromis, labai siauromis, aplinkybemis ir realiai komandai yra pain in the ass su savo reikalavimais.
Jau anksciau buvau rases, kad Alonso situo atzvilgiu lieka Alonso - pullrod, pushrod, Pirelli, Bridgestone (uztruko, kol priprato del to sezono pradzioj Hamiltonas geriau atrode), Michelin - viskas veikia ir veikia puikiai.

2015 Sausio 08 d. 10:05

Ar Ferrari apie Bota negalvojo po kito sezono, kai Kimio kontraktas baigsis? Siaip turbut nelabai buvo i ka keisti siai dienai tai dar paliko suomi. Poto aisku jau teks su juo atsisveikinti

2015 Sausio 08 d. 10:51

Kaip negalvoja - Botas gi minimas tarp vienas is kandidatu pakeisti Raikkonena.

2015 Sausio 08 d. 14:21

Na taip, aš nesakau, kad Mersai taip turėtų elgtis ir su teiginiu, kad nėra ten kvailesnio žmogaus už mane tikrai sutinku. Tik šiaip primečiau savo nuomonę pagal tai, kaip suprantu dabartinę situaciją iš išorės. O ji labai paprasta - bolidas bus dominujantis, Rosbergas kontraktą turi (blogiausiu atveju titulus atveš Rosbergas plius Chiltonas padėdamas rinkti komandinius taškus), todėl Mersams Hamis tiek nereikalingas, kiek Hamiui mersai (nes akivazidu, kad be Hamio Mersai atsiveš titulus, o Hamis be Mersų - ne, čia aš apie ateinantį sezoną). Tačiau taip, kas žino kokio forma komandų bus 2016ais ur 2017-ais, kada žinoma bus reikalingas Hamis. Tai čia gilinantis į detales ir smulkmenas žinoma Hamis gaus jam priklausančius milijonus. Tačiau kaip ir sakiau, jei ne per bapkes, tai per kitas vietas paprievartaučiau, pvz marketinginius dalykus, ar ilgalaikio kontrakto (5-iems metams ar panašiai), kad ateity išvengti tokių Hamio žaidimų kai situacija jam nepalanki.

2015 Sausio 08 d. 20:23

Xtremez >> Apie kokius tu čia uodegos sukimus kalbi, manau tik sau suprantamus. Paimkime, kad ir 2014 pilotų rikiuotę ir trečdalis pilotų tikrai nesugebėtų "Mercedes" bolide parodyti Lewiso, ar Nico rezultatų. Pirma, tai komandos bolidas ne visada buvo 2 sekundėmis geresnis, antra, tai pilotas šioje vietoje nėra visiškas nulis ir tokių kaip Hamiltonas ir Rosbergas rikiuotėje nėra daug.

Misiulis >> Šiaip, ar taip niekas Lewiso nespaudė ir nespaus, kaip tu darytum. Todėl ir sakau, niekad nebuvai ir nebusi vadovas tu, su tokia nuomone. ;) Kaip supratau, pats supranti, kad nuomonė tavo kvaila ir nepasiteisintų ji dabar "Mercedes" stovykloje, tad ties tuo ir baikime, Hamiltonas važiuos už didelius pinigus ir su tuo susitaikyk. Beje nepaisant, kad aš jo fanas esu, duodu 90%, kad jis ir atveš abu titulus ekipai šiemet.

2015 Sausio 08 d. 20:24

P.S. Užbėgu už akių ir pasakau, kad ne vienas atveš, o kartu su Rosbergu. :)

2015 Sausio 09 d. 09:49

LewisNr1> tu tiesiog nesupranti apie ka kalbi. Svaigsti nesamones ir tiek. Daugiau nera apie ka kalbeti.

2015 Sausio 09 d. 10:35

Na, kai baigiasi argumentai, belieka tik kritikuoti, neaišku dėl ko. Jei nepritari, kad "Mercedes" bolidas ne visada buvo greitesnis 2 sekundėmis, tai siūlyčiau, dar kartą pažiūrėti 2014 metų sezoną, su kvalifikacijomis ir treniruotėmis, peržiūrėti rezultatus ir viską suprastum. Jei nepritari, kad rikiuotėje yra nedaug tokio lygio pilotų, kaip Lewisas ir Nico ir kad visa rikiuotė nepasiektų tokių pačių rezultatų kaip minėti, tuomet, vertėtų gerokai gyliau įsigilinti į formulę tau.

Bet kita vertus, žinant kokios tu esi nuomonės apie Alonso ir likusius pilotus, normalu, kad nieko taip ir nesupranti f-1 pasaulyje.

2015 Sausio 09 d. 11:38

Lewis, siaip, is esmes, bendrai paemus pilotu rikiuote, su tikimybe virs 90% galima butu teigti, kad 2014 titula, pilotuojant Mercedes bolida, galetu laimeti:

Hamiltonas, Rosbergas, Ricciardo, Bottas, Vettelis, Alonso, Massa, Buttonas, Hulkenbergas, Perezas, Magnussenas, Raikkonenas, Vergne, Grosjeanas, Kvyatas, Maldonado, Bianchi (except avarija), Sutilas, Kobayashi, Lottereris.

Aplinkybe butu tik viena - kas su kuo butu partneris Mercedes komandoje. Pvz. jei Rosbergas su Kobayashi - 90% tikimybe, kad titula paimtu Rosbergas; jei Hulkenbergas ir Sutilas - galetu buti 50/50% ir t.t.

Bet kad su tokios persvaros technika TIKRAI laimetu MERCEDES pilotas, nera apie ka kalbeti.

Dar papildant - net Ricciardo su savo 3 ar daugiau pergaliu siame sezone negaletu pasiprieinti Mercedes, pilotuojamus vieno/dvieju is mano auksciau pamineto saraso.
Otherwise - siu zmoniu siam sarase / sezone nebutu.

Aisku, galima su sia nuomone sutikti arba ne, bet vat tokia ji yra.

2015 Sausio 09 d. 12:08

http://www.motorsportmagazine.com/f1/kimis-struggle/ - nebloga analize apie nusibodusi topic'a. straipsnyje yra paminetos 0.6 sekundes.

"It’s part of the driver’s job to adapt to failings in the car if they cannot be improved..."

2015 Sausio 09 d. 13:59

AF1 >> Aš nesakau, kad dauguma pilotų rikiuotėje netaptų čempionais su "Mercedes" bolidu, aš tik sakau, kad rikiuotėje tokio lygio pilotų kaip Lewisas ir kaip Nico yra nedaug ir su Lewisu, ar Nico tapti čempionais abejose įskaitose, ekipa turi kur kas daugiau galimybių, nei su kitais pilotais. Mano nuomone Lewisą lygiomis galimybėmis pakeisti galėtų tik Alonso, daugiau pilotų rikiuotėje nėra, kas galėtų geriau atlikti darbą už britą.

Beje dėl 90% ir tavo sąrašo aš nesutikčiau, ne vienam iš paminėtų pilotų duočiau mažiau procentų galimybės laimėti titulą su "Mercedes" ekipa, 90% gautų tik 5-6 pilotai. Bet vėl gi, tai tik mano nuomonė. Labai lengva spręsti, kada bolidas atrodo nenugalimas, bet reikia nepamiršti, kad jis toks atrodė vienų iš geriausių pastarųjų metų pilotų rankose, taip kad su Perezo, Kvyato, Maldonado ir panašaus lygio pilotų galimybėmis aš susilaikyčiau. Taip, jie būtų priekyje, bet prieš sezoną nei vienam neduočiau tokių galimybių kaip tu.

2015 Sausio 09 d. 15:14

Lewis, OK. Irgi nuomone :)

Grande> aciu, geras skaitalas.

2015 Sausio 09 d. 15:16

McLaren bolida pristatys sausio 29 diena internete.

2015 Sausio 12 d. 14:07

Du nesusije:
Anthony Hamilton is predicting his son Lewis could wrap up the 2015 F1 title by the middle of the season

Formula One cars still lap significantly quicker than WEC machinery. Porsche’s pole position time for the round at Interlagos last year would have been 2.4s off the 107% time at the Brazilian Grand Prix three weeks earlier. - Tuo paciu galima isvaizduoti, kokia islieka aerodinamikos reiksme, nes pvz Toyota WEC isspaudzia 986hp is motoro...

2015 Sausio 12 d. 14:34

Grande_Kimi>>> Svorio skirtumo nepamirškim.

2015 Sausio 12 d. 15:16

WEC audi sveria 870 kg

2015 Sausio 12 d. 16:08

merso f1 691kg

2015 Sausio 12 d. 22:23

Pole nuo Pole - 7.5sec, sitoje gana trumpoje trasoje

2015 Sausio 12 d. 22:45

O wec man rodos ne slickai l, kas irgi duotų dar kokia sekundę, m?

2015 Sausio 12 d. 23:49

Per lietų ne slickai, o sausu oru didesni slickai nei F1, bent jau pagal padangų plotį :)

2015 Sausio 14 d. 22:50

Galėtų normaliai tas nosis nužemint. Atrodytų labai liuks ir pilotai geriau matytų..

2015 Sausio 15 d. 13:16

grazinkit 2007 nosis :D

2015 Sausio 15 d. 13:49

Atrodo, Å¡iemet Vokietijos GP bus Hockenhaime, ne Nurburgringe. http://www1.skysports.com/f1/news/12518/9645737/2015-german-gp-to-be-held-at-hockenheim-and-not-nurburgring-bernie-ecclesone-reveals

2015 Sausio 16 d. 09:20

jofana kaip gerai Fiat'as atrodo, net kazkaip atrodo jog bus greitas, kad tik Alonso nereiktu gailetis.

2015 Sausio 16 d. 10:03

Cia tik spejimai is vidiniu saltiniu pasakojimu. Bet kazkas arti tiesos anyway.

2015 Sausio 16 d. 12:30

Alonso gal ir gailesis, nes McLaren forma neaiski bus, bet graziai italu nupiesti Ferrari nebutinai vaziuos greitai

2015 Sausio 16 d. 12:40

TIkiuosi Ferrari bus gražus ir SV vėl bent gražų bolidą pilotuos. Man asmeniškai pernyksštis rebull riktai buvo gražiausias, super išsprendė jie nosį.

2015 Sausio 16 d. 14:07

grozio konkurse manau laimejo Williams

2015 Sausio 16 d. 18:01

Delfino nosis visiškai nebuvo patraukli, bent jau man. Sakyčiau trečias nuo galo man pernai Williams. ;)

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218