Naujienos, gandai...

2015 Sausio 30 d. 13:16

Per daug juodos spalvos kazkaip, bet overall - tradiciskai raudonas. Nieko cia daugiau nepasakysi :)


O cia biski ouch:
Legendary designer Mauro Forghieri, a key Ferrari figure from the 1960s to the 1980s, said the Spaniard cannot simply blame the team for his failure to add another title to his tally since joining in 2010.

“If for three or four seasons in a row the car has the same problems, that means you are not developing in the right directions, and it’s the driver’s fault,” Forghieri told diariodelweb.it.

Alonso, widely credited as the best driver in F1 today, has returned to McLaren for 2015, despite clashing badly with the British team in 2007.

McLaren’s acting CEO Jonathan Neale told the Mirror: “There has been a lot of speculation about our relationship with Fernando last time but we can confidently put that to one side and say we are just here to get the job done.”

Forghieri, however, is less confident about Alonso’s place within a team.

“Alonso is a great race driver,” he said, “but not a good test driver. Each year, when he shook the car down, he said everything was perfect, then after a few months he began complaining. A real champion is the one who is a*** to manage the team.”

He said Alonso therefore does not compare with Ferrari’s last great driver.

“Ferrari’s problem in the last few seasons,” claimed Forghieri, “was not having another Schumacher.”

2015 Sausio 30 d. 14:38

Na Schumis buvo tik vienas, ir smarkiai abejoju ar SV bus antras Å¡umis.

2015 Sausio 30 d. 14:58

Panasu, kad kazkas yra uzstriges savo eroje ir more or less praleido proga patyleti. Ferrari problema naujo Schumacherio nebuvimas ar nauju Brawnu, Todtu, Costu, Byrne'u nebuvimas? O gal neribotu valandu Fiorano ir Mugello nebuvimas? Alonsas yra kaltas, kad Marmorini jam nedave motoro, Alonsas yra kaltas, kad Ferrari metu metus "smaukesi" su neaiskiu kokio vejo tuneliu. Alonso yra kaltas, kad ta, kuris seniai kaltinamas del prastos aerodinamikos - Tombazi - Ferrari ismete pati paskutini. Ferrari metu metus nesukure kazko "killer" - su difuzoriais, koandomis amzinai atsilikdavo, gave sansa su motoru ir cia sugebejo buti paskutiniai.
Suma sumarum - Schumacheris butu persirinkes motora, namie pasistates normalu vejo tuneli ir t.t. Kas nuzude, tai kad Alonsas nesiskunde i suda atsisedes. Whahaha. Alonsas nesiko ant komandos net kai ji pralose rankose laikyta 2010 titula ir amzinai ta "seima" gyne - nu bet senoliui ir ta sunku suvokti.

2015 Sausio 30 d. 15:31

Klepsidra, manau čia viskas paprasta. Labai jau didelė meilė buvo Alfonsui ir kai jis davė suprasti, kad juos paliks, paliks Ferrari familia, tai tu įsivaizduok kaip tai galėjo juos visus sukrėst. O tada standartinis supykusio pensininko elgesys - krūva marazmo nuo teisybės su nedidelėmis išimtimis iki visiško išsigalvojimo ir iš esmės šmeižto. Įsivaizduok tos familia'os susitikimus, kaip Alonso būdamas už tūkstančio kilų žaksi. Nieko turi naują žmogų kuris jiems tikrai už Alonso geriau ištestuos. Visa kita net neverta klausyt. Marazmas. Beje Alonso išėjo kur? Taigi pas pagrindinius Ferrari konkurentus. Istorinius konkurentus.

2015 Sausio 30 d. 23:37

Klepsidra>>> Baigei sriūbaut dėl savo dievo? Manai 2010-2013 su Red Bull Alonso būtų nors vieną titulą ėmęs? Abejoju. Na lygiom salygom tai laaaabai abejoju. Tiesiog Sebas buvo savo rogėse. Tai buvo Sebo aukso amžius kai bolidas idealiai buvo prilipęs būtent jam.
Na, bet tu nusiramink ir neliek tulžies. va Mclaren pilna gerų specialistų ir jau, kad dės visus tai dės. jei tarkim nedės, tai tik dėl su.iktos Hondos su mclaren

2015 Sausio 31 d. 13:01

Be abejo, kad Alonso su Red Bull nebutu laimejes - su atsiliekanciu Ferrariu laimejo antra vieta, tai su dominuojanciu Red Bull nebutu laimejes. Sebui bolidas lipo, o Alonso nebutu prisitaikes, nes kas jau kas, o Alonso niekada neprisitaiko. As kartais nesuprantu, ar jus rimtai su galvom negerai?
Specialiai tokiems:
#Gazzetta "In Maranello #Vettel feels spoiled, part of a family."
#Gazzetta "Between the red and #Vettel it's already love"

2015 Sausio 31 d. 13:03

Beja, nelabai liko pastebeta, kad FIAT zenklas ant Ferrari bolido pakeistas Alfa Romeo zenklu.

2015 Sausio 31 d. 13:30

Klepsidra>>> Nėra čia ko su sektantu diskutuoti. Gal dar atlėks tavo sektos PRO ir paaiškins, kad su red Bulliu Alonso iki vasaros pertraukos visus titulus būtų užsitikrinęs. Jei kam ir negera su galvele tai tik tau

2015 Sausio 31 d. 16:01

Jeep, Fiat, alfa, lancia ar maserati - ta pati Fiat grupė, nieko tai nekeičia. Nebent tau gražesnis Fiat logo buvo, tada užjaučiu

2015 Sausio 31 d. 19:29

Kimis Valdo> Diskusiju dalyvis atsirado mat. Irodei, kad Red Bull bolidas nebutu tikes Alonsui - apie ka dar kalbam?
db> suspaude sirdi del to logotipo

2015 Sausio 31 d. 19:36

Klepsidra>>> A6 ir nesakiau, kad būtų netikęs. Aš tik sakiau, kad Vetteliui RB tiko iki kiekvieno komponento idealiai. Viskas buvo taip kaip jis norėjo. Kad ir koks geras Alonso bebūtų, tai nereiškia, kad jis būtų išspaudęs tiek kiek išskaupdė Vettelis.

2015 Sausio 31 d. 19:51

KV, na baikit vieną kart tuos debesų spardimus. Nei mes žinome, nei kada sužinosime. Gal kokie ekstra ekspertai plius turintys galimybę prieiti prie abiejų komandų techninės informacijos ir pasakys kada vėliau savo nuomonę. Bet ir tai. Ankščiau manau laikas viską sudėlios, kas ko vertas. Iš Vettelio neatimsi to 4x, viską ką galime, tai konstatuoti ar jis tikrai vienas geresnių ar tiesiog vidutiniokas ar dar blogiau. 2-3 metai ferrari'yje beveik viską sudės į vietas.

2015 Sausio 31 d. 19:55

Saulius21>>> Galvoji tokiems kažką įrodysi? Garantuoju jei Kimis su Sebu užindinės 5-6 vietas, tai sekta rėks, jog Ferdis pergales būtų nešęs.

2015 Sausio 31 d. 20:02

Na jeigu lygiai važiuos su Kimiu tai bus sunku ką ir galvoti. Turi būti aiškus supratimas kodėl Kimis pradėjo geriau važiuot. Jeigu tam nebus jokių priežasčių išskyrus bendros Ferrari formos pagerėjimą tai ką tu pats siūlai galvoti? Tai ne sportas. Tai šou su sporto elementais ir atitinkamai mes galime ir kas daugiau belieka, taip išvedžioti. Per daug savu laiku apie Vetteli gražių dainų pridainuota. Tegu dabar įrodinėja, kad jis nors pusė tiek vertas.

2015 Vasario 01 d. 07:58

oland will switch to an almost completely new route for its 2015 World Rally Championship date and will not visit Lithuania following its trou*** cross-border event last season.

2015 Vasario 01 d. 07:59

Turejo buti Poland

2015 Vasario 01 d. 09:05

Čia naujiena, ar šiaip įkėlei? Nes šita, aišku jau senai, senai. :)

2015 Vasario 01 d. 09:58

Aisku buvo mums - oficialiu komentaru buvo mazai. LT, kiek pamenu, svaicioja apie sugrizima 2016

2015 Vasario 01 d. 16:23

Gandelis apie Force India, gal kas dar neskaite. http://www.f1today.net/en/news/force-india-is-for-sale-and-renault-is-interested

2015 Vasario 01 d. 21:23

McLaren nori keisti dažymą dėl to, kad sulaukė didelės nepasitenkimo bangos. Valio!!!

2015 Vasario 01 d. 22:01

Tai aišku, kad išdažymas nesąmoningas. Tik pirmiau gal važiuoti pradėkit, palauks tos spalvos..

2015 Vasario 01 d. 22:21

“This is the livery of McLaren, it’s always been a combination of these colours, and it will only change for commercial reasons, it wont change just to make a few people in the company happier because they want it orange, or they want it yellow. We tried to put a bit more of our real colour, which is dayglo."

2015 Vasario 01 d. 23:10

Įsibėgės ir važiuos puikiai, pasikeis spalvas ir visi liks patenkinti.

2015 Vasario 02 d. 08:56

"it’s always been a combination of these colours":

Kiek suprantu, zodis "always" cia pas juos reiskia 1997-2014 t.y. paskutiniai 18 metu, tad pasakyti, kad jie si sakini "siek tiek" pagrazino, reikstu nepasakyti nieko, mat reiktu dar pasiziureti isdazymus nuo 1966 iki 1996...

2015 Vasario 02 d. 10:35

Panasu i eilini Denniso uzsispyrima ir tiek. Bolidas niekuo neissiskiriantis siuo metu - jei toks jo tikslas - ok. Faktas, kad tikrai nebus oranzinis ar baltas su raudonu, kaip daug kas naiviai tikejosi. O gaila.
Priessezonines PR varzybas siaip ar taip laimejo Red Bull su savo dazymu. Is kitos puses bad PR irgi yra PR, kas siuo atveju galioja McLaren.

2015 Vasario 02 d. 10:43

pamirsau dadeti - vis delto yra gandu, kad pernyksciu Williams stiliumi gali buti suorganizuotas kazkoks PR eventas iki pirmuju sezono lenktyniu. bet skirtingai nuo Williams pernai (kai visi zinojo, kad bus Martini ir pan) apie McLaren galimus naujus remejus niekas nekalba (jei tikesim tuo, kad Movistar dealas - gone). Kalbos eina tik apie galimai didesni Santander dalyvavima (komandos valdymo peremima, Buttono zlugdymas - sakinys skirtas visiems australopitekams, kurie tuo tiki).

2015 Vasario 02 d. 10:51

Lotus sako, kad šiandien gali kelis instaliacinius ratus pravažiuot. Kaži ar McL jau bandys prasukti 1:25~ ratų

2015 Vasario 02 d. 11:26

vaziuoja Lotus jau. tiesa tik po rata.

2015 Vasario 02 d. 13:13

C Horner on the RB11 in Aus: "The livery will be even stronger. It's great to do something different." He added: "Wait and see..."

2015 Vasario 02 d. 13:16

RBR issidaze taip ne vien del PR. PR cia sideway.
Taip issidaze del to, kad is foto, bei realiai matant pravaziuojanti bolida, labai usnku atskirti kur yra tikrieji detaliu krastai, linkiai, linijos ir t.t. Labai gera taktika jie pereme is road-cars (ten gi visuomet apklijuoja per bandymus black/white linijom/dryziais/kreivem).

2015 Vasario 02 d. 13:20

Beje, RBR siandien atsiveze VIENINTELI priekini spranda I BANDYMUS atrodo dar patetiskiau, nei pos-season McLaren su keliais iveiktais ratais naujuoju powerunit...

Pz, kas per planavimas?..

2015 Vasario 02 d. 14:00

AF1> kamufliazas tai taip, bet abejoju jo ypatinga galia F1 atveju - komandos, speju, analizuoja nuotraukas ir ta camo efekta nesunku pasalinti.

OT - idomus pastebejimas del bolidu nosiu ilgio. Manoma, kad iki Australijos kai kurios ekipos gali atsivezti trumpesnes nosis:
Lot of discussion about noses this week. Bottom line is short means better aero, but it's harder to get through the crash tests

2015 Vasario 02 d. 19:30

Parasiau spranda, vietoje sparno. Something is not right :D

2015 Vasario 02 d. 21:37

Dennisas sako, kad McLaren su Honda turi paruose kazka naujo, ko kiti dar nenaudojo - kazka, susijusio su varikliu/deze (power train). Tiesa, tas kazkas gali pasirodyti tik po keliu etapu, bet anot jo:
"If you are behind in any sport, catching requires you to accelerate faster than they are running, otherwise you will not catch them up."

O kol kas, panasu, kad kencia nuo pernyksciu RB tipo bedu - labai viskas gale sugrusta ir panasu, kad kazkas kaista.

2015 Vasario 03 d. 00:49

Yra nuogastavimų, kad Force India net neturi monokoko, ir jiems Melburnas toli šviečia

2015 Vasario 03 d. 07:42

Kiek supratau is Krawitzo, FI visada zinojo, kad nespes i Jereza, tai bande parduoti kazkam pasivazinejima pernyksciu bolidu. Ziuresim, kaip toliau bus

2015 Vasario 03 d. 10:09

Williams Jereze nesivaikys laiku ir visa demesi skirs tik masinos shake downui. Pasak Botto, siu metu bolidas jau dabar vaziuoja labiau uztikrinciau palyginus su 2014

2015 Vasario 03 d. 10:42

Na, kad nesuprastėjo bolidai, tai faktas. Jau artėjama prie 2013m best rato - 1:17.8.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794