„Petronas“ neigia gandus apie pasitraukimą

„Petronas“ neigia gandus apie pasitraukimą
logo Spalio 18 d. 20:45, Daimler AG

Pagrindinis „Mercedes“ komandos rėmėjas „Petronas“ paneigė gandus apie planuojamą pasitraukimą iš sporto, pasibaigus šių metų sezonui.

Malaizijos naftos gigantas tapo „Mercedes“ rėmėju dar 2010 metais, kuomet vokiečių automobilių gamintojas sugrįžo į F-1. Per visą šį laikotarpį sutartis su „Petronas“ buvo pratęsta ne vieną kartą. O dabartinė, manoma, galioja iki 2025 m. Nepaisant to, savaitgalį pasklido gandai, kad „Petronas“ pasibaigus šių metų sezonui pasitrauks iš F-1, o jį pakeis Saudo Arabijos naftos gigantas „Aramco“.

Tačiau šiandien išplatintame pranešime buvo paneigti gandai, jog „Petronas“ ketina trauktis.

„Petronas“ ir „Mercedes“ nuo 2010 m. yra ilgalaikiai partneriai, palaikantys abiem pusėms naudingus bendradarbiavimo santykius. Praėjusiais metais pratęsėme partnerystę dar vienam daugiamečiam ciklui ir didžiuojamės, jog ir toliau dirbame kartu siekdami pažangiausių rezultatų“, - teigiama pranešime.

Taigi, „Petronas“ neketina trauktis iš F-1, tačiau kaip jau buvo skelbta anksčiau, pasibaigus „MotoGP“ sezonui, pasitrauks iš čempionato ir toliau neberems „Sepang Racing Team“.

„Mercedes“ ekipos bendrasavininkė „Ineos“ palaiko glaudžius ryšius su „Aramco“, nes kartu vykdo projektus Saudo Arabijoje. Dar 2019 m. „Ineos“ paskelbė apie 2 mlrd. JAV dolerių vertės investicijų sandorį Saudo Arabijoje, kur kartu su Prancūzijos bendrove „Total“ statys pirmąsias savo gamyklas Vidurio Rytuose.

Mercedes AMG Petronas F1 Team
Komanda: Mercedes AMG Petronas F1 Team 2021 sezono taškai: 546.5
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W12
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas