„Red Bull“ komandų motorai toliau bus surenkami Japonijoje (2)

„Red Bull“ komandų motorai toliau bus surenkami Japonijoje
logo Sausio 22 d. 14:34, Red Bull Content Pool

„Racingnews365“ cituoja „Red Bull“ komandos vadovą Christianą Hornerį, kuris dar kartą patvirtino, jog nežiūrint į formalų „Honda“ koncerno pasitraukimą iš „Formulės-1“, artimiausius sezonus abi „Red Bull“ koncerno komandos ir toliau gaus japoniškus variklius su gamykliniu palaikymu. Tik jie kiek kitaip atrodys ir kitaip vadinsis.

Christianas Horneris: „Pagal mūsų susitarimą su „Honda“ koncernu, jėgos agregatai ir toliau bus surinkinėjami Japonijoje, Sakuros gamykloje ir jų techninis palaikymas bus atliekamas iš Japonijos. Greičiausiai tokia schema išliks iki pat variklių reglamento pasikeitimo. Dabar mes tai dar aptarinėjame.

Visi „Honda F1“ padalinio darbuotojai vasario pabaigoje pradės dirbti mūsų „Red Bull Powertrains“. Yamamoto bus konsultantu, o Tanabe, greičiausiai pasiliks „Honda“ sudėtyje. Tačiau visas „Honda Racing Development“ skyrius pareis dirbti pas mus. Jau gegužės ar birželio mėnesį jie galės naudoti „Red Bull Powertrains“ dinamometrinius stendus, kai tik jie galutinai bus sumontuoti.

Jėgainės bus naudojamos kaip „Red Bull“ varikliai, tačiau „Honda“ prekės ženklas kokiame nors pavidale išliks. Apie tai mes paskelbsime vėliau“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 195
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
nereiks
IP: 8f0fc6f | 01/22 22:07 Atsakyti
A85 logo rėmėjas
01/22 21:57

Mjo, Red Bull Powertrains by Honda. Gal ir VAG nereikės, jei toks modelis pasiteisins.

jei nesusideres. o kolkas tvarkosi infra, kadrus ir iranga pagal tai, kad patys galetu pagal nauja reglamenta gamintis jeigu reikes. jokie vag jiems salygu neprimetines, manau. aiskiai pasakyta kaina, kuri is gandu, nemaza, todel vag ir puole metytis - mclaren, wiliams ir t.t.
A85 logo rėmėjas
IP: 9d4ddc2 | 01/22 21:57 Atsakyti
Mjo, Red Bull Powertrains by Honda. Gal ir VAG nereikės, jei toks modelis pasiteisins.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas